reklamı kapat

POPÜLER

ONVO 42OV6000F

42 inçlik Onvo 42OV6000F Full HD TV için yeni A101 kampanyası [22 Şubat 2024]

A101, Onvo 42OV6000F televizyonu yeniden kampanyalı olarak satışa sunuyor. Full HD çözünürlüklü bir televizyon olan televizyon 42 inçlik ekran boyutuna sahip. Android işletim sistemi yüklü gelen televizyona artık çoğu televizyonda olduğu gibi uygulamalar yüklenebiliyor.

NetflixYouTube ve Amazon Prime Video gibi video servisleri Onvo 42OV6000F modelinde kullanılabiliyor. Wi-Fi bağlantısına da sahip olan Onvo 42OV6000F bu sayede kablosuz internet deneyimi vadediyor.  Bazı modellerde sihirli kumanda yer alırken bu modelde sihirli kumanda bulunmuyor. Sihirli kumanda tek tuşa dokunarak televizyonu daha kolay kontrol etmeye imkan tanıyor. Dört çekirdekli bir işlemciyi bünyesinde barındıran televizyonda Bluetooth desteği de var. Bu sayede kullanıcılar televizyona klavye veya fare de bağlayabiliyor. Web kamera deneyimine de imkan tanıyan televizyonda web kamera satın alındığında görüntülü görüşmeler de gerçekleştirilebiliyor. Televizyonda kullanıcılar televizyonu akıllı telefonlarıyla da kontrol edebiliyor. Onvo’nun bazı televizyonları sihirli kumandayla gelirken bu modelde bu kumanda yer almıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Onvo 42OV6000F televizyonda ekran yansıtma özelliği bulunuyor mu?

Ekran yansıtma özelliği sayesinde telefon ve tabletteki görüntüler anında televizyona yansıtılabiliyor. Önümüzdeki hafta A101’de satışa sunulacak televizyonun indirimli fiyatı ise 6.799 TL. Televizyon kredi kartlarıyla taksitli olarak satın alındığında fiyatı 7.129 TL. Televizyonu satın alanlar 2 yıl garanti imkanından da yararlanabiliyor. Yeni kampanya haberlerini de paylaşmaya devam edeceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın