reklamı kapat

POPÜLER

Honor MagicBook X 15

Honor MagicBook X15 için okula dönüş kampanyası başladı; işte indirim fırsatı

Huawei’den ayrılıp kendi yoluna devam eden Honor, akıllı telefonları ve akıllı saatleri haricinde dizüstü bilgisayarlarıyla da iddialı konuma gelmeyi planlıyor.

Şirket kısa bir süre önce incelediğimiz Honor MagicBook X15 modelinin fiyatında indirim gerçekleştirdi. 6.999 TL fiyat etiketine sahip olan dizüstü bilgisayar okula dönüş kampanyasıyla 5.999 TL‘ye satın alınabiliyor. 1,56 kilogram ağırlığıyla dikkat çeken model tam dolu pille 10.5 saate varan pil ömrü sunuyor.

USB-C bağlantı noktasına destek veren model 65 watt hızlı şarj özelliğiyle geliyor. Intel’in Core  i5-10210U işlemcisinden ve 8 GB RAM’den güç alan bilgisayarın depolama kapasitesi ise 512 GB. Yüksek yoğunluklu ve ince fan yapraklarıyla ısı dağılımını kolayca yapan HONOR MagicBook X15’in güç tuşunda parmak izi sensörü de yer alıyor. Dizüstü bilgisayar, 1920×1080 çözünürlüklü LCD ekranı bünyesinde barındırıyor. Ekran üzerindeki kaplama sayesinde parlamayı azaltıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honor MagicBook X15, göz yorgunluğunu azaltan ekranla geliyor

MagicBook X15, ekran karşısında uzun süre vakit geçiren öğrenciler için Titreşim Yapmayan Ekran konusunda TÜV Rheinland sertifikaları ve mavi ışık filtresine sahip. Bu açıdan mavi ışık filtreli gözlüklere gerek kalmaksızın göz sağlığını koruyan dizüstü bilgisayar, 15,6 inç boyutunda Eye Comfort Honor FullView ekranıyla göze çarpıyor. Uzay Grisi renginde satışa çıkan Honor MagicBook X15’in detaylı incelemesini buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

İlginiz Çekebilir

Gelecekte ev işlerine yardımcı olacak ilginç robot