reklamı kapat

POPÜLER

Samsung imzalı yeni su geçirmez Galaxy Buds

Samsung imzalı ilginç bir su geçirmez Galaxy Buds tasarımı ortaya çıktı

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, patentini aldığı su geçirmez Galaxy Buds modeli ile gündemde ses getirmeyi başardı.

LetsGoDigital tarafından bulunan bu patentte karşımıza gerçekten dikkat çekici bir Samsung Galaxy Buds çıkıyor. Bu model için Samsung’un hibrit yapı planladığı görülüyor.

Hazırlanan kablosuz kulaklık, istenirse normal yapıda istenirse de boyna takılarak kullanılabiliyor. Firmanın bu yapı için özel bir boyun aparatı tasarladığı görülüyor.

Bu modelin en önemli özelliklerinden birisi ise yukarıda da dediğimiz gibi su geçirmiyor olması. Kulak içi formunda olan kablosuz kulaklığın bu açıdan yüzmeye uygun olduğu aktarılıyor. Burada havuzda yüzerken müzik dinlemek isteyenler hedeflenmiş gibi görünüyor.

Bu modelin önümüzdeki dönemde gerçek olup olmayacağı ise henüz tam olarak bilinmiyor. Firmalar sürekli olarak patentler alıyor, bunların çoğu gerçek olmuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En son Samsung Galaxy Buds2 kablosuz kulaklık gelmişti

Teknik olarak hatırlamak adına kulaklık ANC yani aktif gürültü engelleme özelliğine sahip.  Kulaklıklarda 61 mAh, şarj özellikli haznesinde ise 472 mAh pil taşıyan Galaxy Buds2 kablosuz kulaklık, bu değerler ile ANC açıkken toplam 20 saat, ANC olmadan ise toplam 29 saatlik bir kullanım ömrü getiriyor. ANC ile tek kullanım ise 5 saat seviyesinde.

Bünyesinde ANC ve aynı zamanda yüksek kaliteli telefon görüşmesi için üç adet mikrofon yer alan model, çoklu bağlantı desteğine sahip yani aynı anda birden fazla cihaza bağlanabiliyor.

Bağlantı için Bluetooth 5.2 kullanan Galaxy Buds2 kablosuz kulaklık, AKG tarafından özelleştirilmiş çok yüksek bir ses performansı vadediyor. IPX2 sertifikasıyla spor yaparken de kullanılabileceğini gösteren kulaklığın Türkiye fiyatı 999 TL.

İlginizi Çekebilir

Windows 11’e yakında bakmak ister misiniz?