reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Buds 2 için şirin “Starbucks” haznesi hazırlandı

Samsung Galaxy Buds 2 için dikkat çeken “Pokemon” versiyonu sonrasında bu sefer Starbucks ile özel hazırlanan hazne ses getirdi.

Uzun süre önce pazara sunulan Samsung Galaxy Buds 2 kablosuz kulaklık için hazırlanan özel Pokemon sürümü, kulaklığı bir Poke Ball içerisine koyuyor olmasıyla dikkat çekmişti. Şimdi ise dünyaca ünlü kahve devi Starbucks ile ortaklık kuran Samsung, Galaxy Buds 2 kablosuz kulaklık için yukarıda gördüğünüz kahve fincanı şeklindeki şirin hazneyi hazırladı. Bu haznenin daha normal yapıda koyu yeşil renkte bir başka versiyonunu da üreten Samsung ve Starbucks ikilisi, aynı zamanda Galaxy S22 ailesi için yine yeşil rengi odak noktaya alan kılıflar da hazırladı. Sadece belirli pazarlarda satışa sunulacak ürünler, sıkı Starbucks fanlarının hoşuna gidecek gibi görünüyor.

Üzerinden geçmek adına kulak içi formunu benimseyen ve şarj özellikli standart bir hazne ile gelen Samsung Galaxy Buds2, alanda devasa yenilik yapmıyor ancak görevini iyi şekilde yerine getirecek detayları bir araya getiriyor. Normalde toplam beş farklı renkle gelen kulaklık, ANC yani aktif gürültü engelleme özelliğine sahip. Kulaklıklarda 61 mAh, şarj özellikli haznesinde ise 472 mAh pil taşıyan Galaxy Buds2 kablosuz kulaklık, bu değerler ile ANC açıkken toplam 20 saat, ANC olmadan ise toplam 29 saatlik bir kullanım ömrü getiriyor. ANC ile tek kullanım ise 5 saat seviyesinde.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bünyesinde ANC ve aynı zamanda yüksek kaliteli telefon görüşmesi için üç adet mikrofon yer alan model, çoklu bağlantı desteğine sahip yani aynı anda birden fazla cihaza bağlanabiliyor. Bağlantı için Bluetooth 5.2 kullanan Galaxy Buds2 kablosuz kulaklık, AKG tarafından özelleştirilmiş çok yüksek bir ses performansı vadediyor. IPX2 sertifikasıyla spor yaparken de kullanılabileceğini gösteren kulaklık, özellikle Android telefonlar ile iyi anlaşıyor ancak elbette iPhone’larla da kullanılabiliyor.

Samsung Galaxy Buds 2 yanında bu da ilginizi çekebilir: Samsung imzalı ilginç projektör Freestyle