reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Buds Pro Adidas Originals Special Pack

İlginç seçenek: Samsung Galaxy Buds Pro Adidas Originals

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, ilginç bir ürünle karşımızda. Samsung Galaxy Buds Pro Adidas Originals ile tanışın.

Samsung, Güney Kore merkezli ilginç ortaklıklar kurmaya devam ediyor. Firma bu sefer dünyaca ünlü Adidas ile bir araya gelmiş durumda.

İşte bu ortaklığın meyvesi olan tam adıyla Samsung Galaxy Buds Pro Adidas Originals Special Pack, popüler kablosuz kulaklık modeline farklı bir bakış açısı getiriyor.

Görebileceğiniz üzere beyaz ile yeşil renk üzerine kurulan bu özel ürün, kablosuz kulaklığı hazırlanan bir hazne ile şapka formuna getiriyor. Özel bir kutu ve kutu içeriği olan Adidas Originals Special Pack, teknik olaraksa bir fark taşımıyor.

Ancak ürün üzerinden kulaklığın bağlanacağı Galaxy telefonlarda özel bir Adidas teması aktif edilebiliyor. Kutusundan Adidas Stan Smith ayakkabı için özel bir kupon da çıkan sürüm, gerçekten dikkat çekmeyi başarmış durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Buds Pro Adidas Originals Special Pack, diğer pazarlara gelmeyecektir

Güney Kore merkezli fiyatı yaklaşık olarak 249 dolar seviyesinde olan bu sınırlı sayıdaki ürün, elbette genel kullanıma çok da hitap etmiyor. Bu ürünün kutusuyla beraber bir vitrin modeli olacağı anlaşılıyor.

Samsung’un daha önce de buna benzer çalışmaları olmuş ancak Güney Kore pazarını dışına çıkarılmamıştı.

İlginizi Çekebilir

Firmanın parçalarına ayırdığı yeni modeli