reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Buds Pro

Samsung Galaxy Buds Pro için yeni renk seçeneği ortaya çıktı

Samsung Galaxy Buds Pro için göz alıcı bir yeni renk seçeneği geliyor. Gelen bu yeni beyaz renk ile ürün çok daha şık görünüyor.

Dikkat çeken kablosuz kulaklık modeli Samsung Galaxy Buds Pro, siyah, mor ve gri olmak üzere üç farklı renk seçeneğine sahip.

İşte bunlar arasına yakında sayfada gördüğünüz beyaz renk de dahil edilecek. Roland Quandt tarafından sızdırılan yeni sürüm, bizce oldukça şık görünüyor.

Diğerleri gibi renk kodu için “Phantom” takısına sahip olan kulaklık, teknik açıdan genel olarak beğenilen bir seçenek konumunda yer alıyor. Kulak içi formunda olan ürün için firma şunu diyor:

“Galaxy Buds Pro’nun profesyonel düzeydeki ses teknolojisiyle daha önce yaşamadığınız bir kablosuz kulaklık deneyimi yaşayın. Akıllı Aktif Gürültü Engelleme Teknolojisi (ANC), Gürültü Engelleme Modu ile Ayarlanabilir Ortam Sesi modu arasında sorunsuzca geçiş yapmanızı sağlar. Bu sayede dışarıdaki sesleri duyup duymamak sizin elinizde olur. Bu sizin dünyanız, Galaxy Buds Pro ile duymak istediklerinizi en iyi şekilde duyun.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Buds Pro için en son yukarıda gördüğünüz Adidas Originals Special Pack sürümü gelmişti

249 dolarlık özel sürüm Galaxy Buds Pro Adidas Originals Special Pack, popüler kablosuz kulaklık modeline farklı bir bakış açısı getirmişti.

Görebileceğiniz üzere beyaz ile yeşil renk üzerine kurulan bu özel ürün, kablosuz kulaklığı hazırlanan bir hazne ile şapka formuna getiriyor. Özel bir kutu ve kutu içeriği olan Adidas Originals Special Pack, teknik olaraksa bir fark taşımıyor.

Ancak ürün üzerinden kulaklığın bağlanacağı Galaxy telefonlarda özel bir Adidas teması aktif edilebiliyor. Kutusundan Adidas Stan Smith ayakkabı için özel bir kupon da çıkan sürüm, gerçekten dikkat çekmeyi başarmış durumda.

İlginizi Çekebilir

Firmanın parçalarına ayırdığı yeni modeli