reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Buds Live kablosuz kulaklık
Samsung Galaxy buds live
Samsung Galaxy Buds Live
Samsung Galaxy Buds Live kablosuz kulaklık

Samsung Galaxy Buds Live için görünen iddialı renk seçeneği

Samsung Galaxy Buds Live isimli yeni kablosuz kulaklık modeli için belirli pazarlarda kırmızı renk seçeneği de sunacak.

Samsung Galaxy Buds Live kablosuz kulaklık, son dönemde karşımıza çıkan en ilginç tasarımlı kulaklıklar arasında yer alıyor. Direkt olarak insan kulağının şekline / iç yapısına göre tasarlanan kulaklık, yapılan ilk incelemelere göre oldukça konforlu bir seçenek konumunda yer alıyor. Firmanın çok ciddi prototip denemeleriyle mükemmelleştirdiği model, başta sadece yukarıda gördüğünüz üç farklı renkte duyurulmuştu. Ancak kulaklık için şimdilik sadece Güney Kore’ye özel kalacak gibi kırmızı renk seçeneği de çıktı. Biraz fazla iddialı olmasına rağmen dikkat çekecek bu rengin, henüz global pazara çıkıp çıkmayacağı bilinmiyor. Ancak firmanın ileride bu Galaxy Buds Live rengini de Türkiye gibi pazarlara getireceği tahmin ediliyor. Bu arada Güney Kore’de Galaxy Note 20 5G’nin de başka pazarlarda olmayan kırmızı rengi satılıyor.

Samsung Galaxy Buds Live kablosuz kulaklık

Teknik olarak aktif gürültü engelleme teknolojisini taşıyan ancak bu konuda çok iyi bulunmayan Samsung Galaxy Buds Live, hazne ile beraber yaklaşık olarak 28 saatlik bir pil ömrü sunuyor. 5.6 gram ağırlığındaki kulaklıkların normal pil ömrü ise aktif gürültü engelleme ile 4.5 saat, aktif gürültü engelleme olmadan ise 5.5 saat seviyesinde yer alıyor. 12 mm sürücüler üzerine kurulan ve bu açıdan ses kalitesi çok yüksek denilen Galaxy Buds Live kablosuz kulaklık, şarj özellikli haznesinde Qi kablosuz şarj teknolojisi de aktif olarak taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Buds Live kablosuz kulaklık kaça satılıyor

Modelin yurt dışı satış fiyatı 164 dolar seviyesinde yer alıyor. Modelin Türkiye fiyatı ise 1.299 TL seviyesinde karşımıza çıkıyor.

İlginizi Çekebilir

Son dönemde çıkan en özel hiper otomobil