reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Buds Live kablosuz kulaklık

Samsung Galaxy Buds Live kablosuz kulaklığa tüm açılarıyla bakın [Galeri]

Samsung’un Samsung Galaxy Buds Live isimli yeni kablosuz kulaklık modeli için detaylı görseller geldi. Model her açıdan detaylandı.

5 Ağustos tarihinde Galaxy Note 20 ailesi, Galaxy Tab S7 tablet serisi, Galaxy Z Fold 2 ve Samsung Galaxy Watch 3 ile beraber tanıtılacak Samsung Galaxy Buds Live kablosuz kulaklık, yeni resmi basın görselleriyle tasarım konusunda sürpriz bırakmıyor. Ishan Agarwal‘dan gelen görseller, modeli hem sunulacak renk seçenekleriyle gösteriyor hem de şarj özellikli hazneyi netleştiriyor. Bildiğiniz üzere aktif gürültü engelleme teknolojisiyle gelen Galaxy Buds Live, yaklaşık olarak 11 saatlik bir pil ömrü sunuyor. Tasarımı halen oldukça garip gelen model, bazılarına göre hiç konforlu bir seçenek olacak gibi durmuyor. Ancak Samsung’un bu konuda çok ciddi testler yaptığı düşünülüyor. Yeni görsellerde ayrıca modelin kulağın iç kanalına uzanan ufak kısmı da detaylı şekilde görünüyor. Bünyesinde üç farklı mikrofon yer alan kulaklık, bunları hem yüksek görüşme kalitesi hem de aktif gürültü engelleme için kullanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Buds Live kablosuz kulaklık kaça satılacak?

Modelin Avrupa fiyatı 190 euro seviyesinde yer alıyor. 190 euro sadece gün kur çarpımıyla yaklaşık 1.550 TL ediyor. Yani kulaklık Türkiye pazarına 2 bin TL‘den daha yüksek bir fiyatla geliyor gibi görünüyor.

Samsung Galaxy Buds Live kablosuz kulaklık

İlginizi Çekebilir

Pil ömrüyle dikkat çeken akıllı saat modeli