reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Buds Live kablosuz kulaklık

Samsung Galaxy Buds Live detaylandı, yüksek fiyatı belli oldu

Samsung’un Samsung Galaxy Buds Live isimli yeni kablosuz kulaklık modeli için merak edilen fiyat etiketi de ortaya çıkmış durumda.

5 Ağustos tarihinde Galaxy Note 20 ailesi ve Samsung Galaxy Watch 3 ile beraber tanıtılacak Samsung Galaxy Buds Live kablosuz kulaklık, geçtiğimiz günlerde Evan Blass tarafından ilk gerçek basın görselleriyle karşımızda çıkmıştı. Hep söylediğimiz gibi yerini alacağı Galaxy Buds Plus’tan çok daha farklı görünen ve kulak içi formunda olmayan kablosuz kulaklık, kulağa garip şekilde oturuyor ve halen çok konforlu olacakmış gibi görünmüyor. Artık yüzde yüz netleştiği üzere aktif gürültü engelleme teknolojisiyle gelen Galaxy Buds Live, aktarıldığı kadarıyla bünyesinde etkili bir gürültü engelleme için üç adet mikrofon barındırıyor. Yaklaşık olarak 11 saatlik bir pil ömrü sunacağı aktarılan kulaklık, fiyat konusunda da artık sürpriz taşımıyor. Aktarıldığı kadarıyla model 190 euro gibi yüksek bir Avrupa fiyatıyla yolda oluyor. Kulaklık gerçekten hiç de ucuz bir seçenek oluşturmuyor. Galaxy Buds Live kablosuz kulaklık dolar bazında yerini alacağı kulaklığı tam 70 dolar geçiyor deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Buds Live Türkiye’de de satılacak

Ancak modelin Türkiye fiyatı henüz bilinmiyor. 190 euro sadece kur çarpımıyla yaklaşık 1.500 TL ediyor. Yani kulaklık Türkiye pazarına 2 bin TL‘den daha yüksek bir fiyatla geliyor gibi görünüyor. Bu da Apple AirPods Pro seviyesinde bir fiyat anlamına geliyor. Model son zamdan sonra Türkiye’de 2.100 TL’ye satılıyor.

İlginizi Çekebilir

Pil ömrüyle dikkat çeken akıllı saat modeli