reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Buds

Samsung Galaxy Buds serisi AI destekli güncellemeyle yeniliklere kavuşuyor; işte detaylar

Samsung Galaxy Buds serisi kablosuz kulaklıklar için bir güncelleme duyurusu gerçekleşti. Güncellemeyle birlikte kablosuz kulaklıkların ses kalitesi en üst düzeye çıkıyor.

Güncelleme yüksek ses kalitesinin yanında, Samsung’un zengin ekosistemine daha entegre bir bağlantı sunuyor. Auracast özelliğiyle kullanıcılar akıllı telefonlarından tabletlerine  ses paylaşabiliyor. Auracast, teknoloji dünyasında ses paylaşımını yeniden şekillendiren bir yenilik olarak dikkat çekiyor. Bu yeni özellik sayesinde, kullanıcılar sesleri telefon veya tablet gibi bir cihazdan Bluetooth üzerinden sınırsız sayıda yakındaki ses alıcısına aktarabiliyor. Güncelleme Samsung akıllı telefonlarındaki gerçek zamanlı çeviri, 360 ses ve otomatik geçiş özelliklerini de içeriyor. Bunlar kullanıcılara dil engellerini aşma, etraflarını saran sarmal ses deneyimleri ve cihazlar arası akıllı geçişler sağlıyor. Kullanıcılar artık kulaklıklarını Bluetooth üzerinden doğrudan Auracast kaynağına bağlayarak ses dinleyebiliyor. Bu, kullanıcıların telefonlarındaki bir podcast’i veya müzik listesini, başkalarıyla aynı ortamda bulunsalar dahi kişisel bir deneyim olarak dinlemelerine olanak tanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Güncelleme hangi Samsung Galaxy Buds kulaklıklarına destek veriyor?

Galaxy Buds, Galaxy S24 serisinde yer alan gelişmiş gerçek zamanlı çeviri özellikleri ile entegre bir şekilde çalışıyor. Galaxy Buds ile eşleştirildiğinde, S24 serisinin çevirmen özelliği, konuşulan kelimeleri anında algılayıp ayrıştırarak, kullanıcıların karşılıklı konuşmalarını kesintisiz bir şekilde sürdürmelerine olanak tanıyor. Kulaklıklar, çevirileri anında kullanıcıya ileterek, farklı dilleri konuşan kişiler arasında doğal ve akıcı bir diyalog kurulmasını sağlıyor.  Yeni yazılım güncellemesi Galaxy Buds2 Pro, Buds2 ve Buds FE modellerinde kullanılabiliyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER