reklamı kapat

POPÜLER

MSI Creator Z17 HX Studio

Core i9 işlemcili ve RTX 4070 grafik işlemcili MSI Creator Z17 HX Studio için indirim fırsatı [Mart 2024]

Bugünlerde üst düzey bir dizüstü bilgisayar satın almayı planlıyorsanız MSI Creator Z17 HX Studio dizüstü bilgisayar için yapılan kampanyayı tercih edebilirsiniz. Performansıyla öne çıkan bilgisayarda Intel tarafından geliştirilen Core i9 14900HX işlemcisi yer alıyor.

Bu işlemciyle birlikte MSI Creator Z17 HX Studio modelinde 64 GB RAM kullanılıyor. Nvidia‘nın RTX4070 GDDR6 8 GB grafik işlemcisinden güç alan bilgisayar hem oyunları hem de performansa ihtiyaç duyan uygulamaları akıcı bir şekilde çalıştırıyor.  Işın izleme teknolojisiyle oyunlarda (RTX destekli oyunlar için) üst düzey aydınlatma deneyimi sağlayan bilgisayarın ekran tarafında QHD+ piksel çözünürlüklü 17 inç ekran yer alıyor.  Cihazın ekranı dokunmatik ekran özelliğine de sahip. Dahili depolama kapasitesi 2 TB olan bilgisayar Windows 11 Pro yüklü geliyor. Bilgisayarda Nvidia’nın Max-Q teknolojisi kullanılıyor. Bu teknoloji sistemi en yüksek verimlilik için optimize ediyor. 240 watt’lık bir güç adaptörüyle birlikte gelen bilgisayarda 4 hücreli, 90 Whr’lık pil mevcut. Wi-Fi 7 bağlantı noktasına destek veren bilgisayar, 2,49 kilogram ağırlığında.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

MSI Creator Z17 HX Studio dizüstü bilgisayarın indirimli fiyatı ne kadar?

Piyasada daha yüksek fiyata satılan dizüstü bilgisayar yapılan indirimle şu anda 129.999 TL‘ye satın alınabiliyor. Dizüstü bilgisayar kredi kartlarıyla 12 aya varan taksit seçeneğiyle de temin edilebiliyor. Yeni kampanya haberlerini de aktarmaya devam edeceğiz.

MSI

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın