reklamı kapat

POPÜLER

Piranha 2212

Uygun fiyatlı Piranha 2212 kablosuz kulaklık için yeni A101 fırsatı [21 Mart 2024]

Piranha 2212 kablosuz kulaklık için A101 fırsatı açıklandı. Piyasada satın alabileceğiniz en uygun fiyatlı kablosuz kulaklıklardan biri olan cihaz siyah ve yeşil olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunuyor.

Uygun fiyatlı bir kablosuz kulaklık olduğu için suya ve tere karşı dayanıklılık sertifikasına sahip olmayan Piranha 2212 modelinde Bluetooth bağlantı özelliğiyle mobil cihazlarla kablosuz olarak iletişim kurabiliyor. iOS ve Android’li cihazlarla uyumlu olan kulaklıkta mikrofon desteği de var. Mikrofon desteği sayesinde kullanıcılar telefonlarına gelen aramaları kulaklık üzerinden cevaplandırabiliyor. Üst segment modellerde gördüğümüz aktif gürültü engelleme özelliği bu kulaklıkta yer almıyor. Aktif gürültü engelleme özelliğine destek veren kulaklıklar çevredeki gürültüleri de engelleyebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Piranha 2212 uygun fiyata kablosuz kulaklık satın almayı düşünenlere hitap ediyor

Üzerinde yer alan tuşlar sayesinde kolayca kontrol edilebilen kulaklıkta müziği durdurmak/oynatma veya farklı parçaya geçiş yapmak gibi işlemler bu tuşlar sayesinde yapılabiliyor. 21 Mart’ta A101’de satışa sunulacağı açıklanan kulaklığın fiyatı ise 239 TL olacak. Bütçe dostu bir kablosuz kulaklık satın almayı düşünüyorsanız haberde bahsettiğimiz modeli tercih edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın