reklamı kapat

POPÜLER

Piranha 9975

Uygun fiyatlı Piranha 9975 kablosuz kulaklık için A101 kampanyası [7 Mart 2024]

Piranha 9975 kablosuz kulaklık A101’de kampanyalı olarak satışa çıkıyor. Şu anda piyasada satın alabileceğiniz en uygun fiyatlı kablosuz kulaklıklardan biri olan cihaz uygun fiyatıyla öne çıkıyor.

Beyaz renkli bir gövdeye sahip olan kulaklık Bluetooth desteğiyle mobil cihazlara kablosuz olarak bağlanabiliyor. Kulaklık bütçe dostu bir model olsa da mikrofonu da bünyesinde barındırıyor. Mikrofon özelliği sayesinde kullanıcılar telefonlarına gelen aramaları kulaklık üzerinden cevaplandırabiliyor. Ekstra bas özelliğine de destek veren kulaklık bu özellik sayesinde daha yüksek bir bas deneyimi sağlıyor. Cihazda üst düzey kablosuz kulaklıklarda gördüğümüz aktif gürültü engelleme özelliği ise mevcut değil. Bu özelliğe destek veren kulaklıklar arka plandaki gürültüleri engelleyebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Piranha 9975 kablosuz kulaklığın A101’deki indirimli fiyatı ne kadar?

Hem iOS hem de Android’li cihazlarla uyumlu olan kulaklıkta suya dayanıklılık sertifikası ve çoklu bağlantı özelliği bulunmuyor. Kulaklığın pil ömrüyle ilgili detayları ise paylaşılmamış durumda. 7 Mart’ta A101’de satışa sunulacağı duyurulan kulaklığın indirimli fiyatı ise 249 TL. Kulaklık kredi kartlarıyla

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER