reklamı kapat

POPÜLER

Piranha 2209

Uygun fiyatıyla öne çıkan Piranha 2209 kablosuz kulaklık için A101 fırsatı [22 Şubat 2024]

Piranha 2209 kablosuz kulaklık için A101 fırsatı duyuruldu. Piyasada satın alabileceğiniz en uygun fiyatlı kablosuz kulaklıklardan biri olan cihaz kırmızı, siyah ve mavi olmak üzere üç farklı renk seçeneği bulunuyor.

Çift bağlantı desteğine sahip olan Piranha 2209 kulaklık aynı anda iki farklı cihazla bağlantı kurabiliyor. Uygun fiyatlı bir kablosuz kulaklık olduğu için suya ve tere karşı dayanıklılık sertifikasına sahip olmayan kulaklıkta Bluetooth bağlantı özelliğiyle mobil cihazlarla kablosuz olarak iletişim kurabiliyor. iOS ve Android’li cihazlarla uyumlu olan kulaklıkta mikrofon desteği de var. Mikrofon desteği sayesinde kullanıcılar telefonlarına gelen aramaları kulaklık üzerinden cevaplandırabiliyor. Üst segment modellerde gördüğümüz aktif gürültü engelleme özelliği bu kulaklıkta yer almıyor. Aktif gürültü engelleme özelliğine destek veren kulaklıklar çevredeki gürültüleri de engelleyebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Piranha 2209 kablosuz kulaklığın kampanyalı fiyatı ne kadar?

Üzerinde yer alan tuşlar sayesinde kolayca kontrol edilebilen kulaklıkta müziği durdurmak/oynatma veya farklı parçaya geçiş yapmak gibi işlemler bu tuşlar sayesinde yapılabiliyor. 22 Şubat‘ta A101’de satışa sunulacağı açıklanan kulaklığın fiyatı ise 249 TL olacak. Bütçe dostu bir kablosuz kulaklık satın almayı düşünüyorsanız haberde bahsettiğimiz modeli tercih edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER