reklamı kapat

POPÜLER

Piranha 9918

Uygun fiyatlı Piranha 9918 akıllı bileklik için yeni A101 fırsatı [28 Mart 2024]

A101 uygun fiyatlı teknolojik ürünleri kullanıcılarla buluşturmaya devam ediyor. Piranha 9918 akıllı bileklik için A101 fırsatı açıklandı. Uygun fiyatlı bir aktivite bilekliği olan cihazda gerçek HR sensörünü bünyesinde barındırıyor. Cihaz bu sensör sayesinde nabız ve kan ölçümü yapıyor.

Üst düzey modellerde gördüğümüz uyku takibi özelliğine destek veren cihaz kullanıcıların ne kadar kalori harcadığını da hesaplayabiliyor. Kullanıcıların tüm bu bilgilere iOS veya Android platformları üzerinden indirecekleri DayDayBand isimli uygulama üzerinden ulaşabiliyor. Kullanıcılar cihaz üzerinden telefonlarına gelen bildirimlerini de görebiliyor. Bildirimlerin görüntülenebilmesi için uygulama ve telefon ayarlar menüsünden bildirimleri etkinleştirmek gerekiyor. Gelen aramalarda titreşim, ad veya numara görüntüleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Piranha 9918 akıllı bileklik uygun fiyatıyla dikkat çekiyor

Akıllı bileklik üzerinde herhangi bir mikrofon ve hoparlör bulunmadığı için sesli görüşmeler yapılamıyor. GPS ve kamera gibi özelliklerin de bulunmadığı cihaz suya karşı bir koruma sertifikası da yok. Cihazın fiyatı ise 199 TL olacak. Akıllı bileklik kredi kartlarıyla taksitli olarak da temin edilebiliyor. Eğer bütçe dostu bir akıllı bileklik arıyorsanız A101’in 28 Mart‘ta satışa sunacağı bu kampanyayı değerlendirebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER