reklamı kapat

POPÜLER

Piranha 9918

Uygun fiyatlı Piranha 9918 akıllı bileklik için yeni A101 kampanyası [Mayıs 2024]

A101, teknolojik ürünleri uygun fiyata sunmaya devam ediyor. Piranha 9918 akıllı bileklik yeniden A101’de satışa çıkıyor. Önümüzdeki hafta A101’de piyasaya sunulacak cihaz bütçe dostu bir aktivite cihazı olarak karşımıza çıkıyor. Cihazda gerçek HR sensörü bulunuyor. Aktivite takip cihazı bu sensör sayesinde nabız ve kan ölçümü yapıyor.

Üst düzey modellerde gördüğümüz uyku takibi özelliğine destek veren Piranha 9918 kullanıcıların ne kadar kalori harcadığını da hesaplayabiliyor. Kullanıcıların tüm bu bilgilere iOS veya Android platformları üzerinden indirecekleri DayDayBand isimli uygulama üzerinden ulaşabiliyor. Kullanıcılar cihaz üzerinden telefonlarına gelen bildirimlerini de görebiliyor. Bildirimlerin görüntülenebilmesi için uygulama ve telefon ayarlar menüsünden bildirimleri etkinleştirmek gerekiyor. Gelen aramalarda titreşim, ad veya numara görüntüleniyor. Aktivite bilekliği 2 yıl garantisiyle geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Piranha 9918 aktivite takibi cihazının A101’deki kampanyalı fiyatı ne kadar?

Cihaz üzerinde herhangi bir mikrofon ve hoparlör bulunmadığı için sesli görüşmeler yapılamıyor. GPS ve kamera gibi özelliklerin de bulunmadığı cihaz suya karşı bir koruma sertifikası da yok. Cihazın fiyatı ise 219 TL olacak. Akıllı bileklik kredi kartlarıyla taksitli olarak da temin edilebiliyor. Eğer uygun fiyata bir akıllı bileklik arıyorsanız A101’in 23 Mayıs’ta satışa sunacağı bu kampanyayı değerlendirebilirsiniz. Yeni indirim haberlerini de aktarmaya devam edeceğiz, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER