reklamı kapat

POPÜLER

Piranha 9918

Bütçe dostu Piranha 9918 akıllı bileklik için fiyat avantajı [8 Şubat 2024]

Piranha 9918 akıllı bileklik A101‘de kampanyalı olarak satışa sunuluyor. Piyasada satın alabileceğiniz en uygun fiyatlı akıllı bileklik olarak karşımıza çıkan cihaz üst düzey modellerin sahip olduğu çoğu özelliği bünyesinde barındırıyor.

Gerçek HR sensörüne sahip olan cihaz nabız ve kan ölçümü yapabiliyor. Üst düzey modellerde gördüğümüz uyku takibi özelliğine destek veren cihaz kullanıcıların ne kadar kalori harcadığını da hesaplayabiliyor. Kullanıcıların tüm bu bilgilere iOS veya Android platformları üzerinden indirecekleri DayDayBand isimli uygulama üzerinden ulaşabiliyor. Kullanıcılar cihaz üzerinden telefonlarına gelen bildirimlerini de görebiliyor. Bildirimlerin görüntülenebilmesi için uygulama ve telefon ayarlar menüsünden bildirimleri etkinleştirmek gerekiyor. Gelen aramalarda titreşim, ad veya numara görüntüleniyor. Akıllı bileklik üzerinde herhangi bir mikrofon ve hoparlör bulunmadığı için sesli görüşmeler yapılamıyor. GPS ve kamera gibi özelliklerin de bulunmadığı cihaz suya karşı bir koruma sertifikası da yok.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Piranha 9918 akıllı bilekliğin kampanyalı fiyatı ne kadar olacak?

Eğer bütçe dostu bir akıllı bileklik arıyorsanız A101’in 8 Şubat’ta sunacağı bu kampanyayı değerlendirebilirsiniz. Cihazın fiyatı ise 199 TL olacak. Yeni kampanya haberlerini de paylaşmayı sürdüreceğiz, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER