reklamı kapat

POPÜLER

Piranha 9946

Piranha 9946 kablosuz kulaklık için A101 kampanyası [9 Mayıs 2024]

 - Güncelleme: 08 Mayıs 2024 16:14

Piranha 9946 kablosuz kulaklık önümüzdeki hafta A101’de piyasaya sunulacak. 9 Mayıs’ta A101’de piyasaya sürüleceği açıklanan kulaklık bütçe dostu fiyatıyla dikkat çekiyor.  Türkiye’de satın alabileceğiniz en uygun fiyatlı kablosuz kulaklıklardan biri olan cihaz beyaz renkli bir gövdeye sahip.

Piranha 9946, Bluetooth desteğiyle mobil cihazlara kablosuz olarak bağlanabiliyor. Kulaklık bütçe dostu bir model olsa da mikrofonu da bünyesinde barındırıyor. Mikrofon özelliği sayesinde kullanıcılar telefonlarına gelen aramaları kulaklık üzerinden cevaplandırabiliyor. Ekstra bas özelliğine de destek veren kulaklık bu özellik sayesinde daha yüksek bir bas deneyimi sağlıyor. Cihazda üst düzey kablosuz kulaklıklarda gördüğümüz aktif gürültü engelleme özelliği ise mevcut değil. Bu özelliğe destek veren kulaklıklar arka plandaki gürültüleri engelleyebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Piranha 9946 kablosuz kulaklık uygun fiyatıyla öne çıkıyor

Hem iOS hem de Android’li cihazlarla uyumlu olan kulaklıkta suya dayanıklılık sertifikası ve çoklu bağlantı özelliği bulunmuyor. Kulaklığın pil ömrüyle ilgili detayları ise paylaşılmamış durumda. Önümüzdeki hafta A101’de satışa sunulacağı duyurulan kulaklığın indirimli fiyatı ise 219 TL. Kulaklık kredi kartlarıyla da temin edilebiliyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın