reklamı kapat

POPÜLER

JBL Tune 510BT

40 saat pil ömrü vadeden JBL Tune 510BT kablosuz kulaklık için yeni avantajlı fiyat [Mayıs 2024]

Türkiye’de satın alabileceğiniz fiyat/performans odaklı kablosuz kulaklıklardan JBL Tune 510BT için yeni indirim fırsatı yapıldı. Bizim haberde bahsettiğimiz kulaklık beyaz renk seçeneğine sahip olsa da cihazın toplamda dört farklı renk seçeneği yer alıyor. Kulaklık Multi Connect özelliğiyle iki cihaza aynı anda bağlanabiliyor.

Bluetooth 5.0 kablosuz bağlantıya destek veren JBL Tune 510BT bu sayede cihazlarla kablosuz olarak iletişim kurabiliyor. Kulaklık tam dolu pille 40 saate varan pil ömrü vadediyor. Hızlı şarj özelliğine de sahip olan kulaklık 5 dakika şarj edildiğinde 2 saat pil ömrü sunuyor. Kulaklığın pili yaklaşık 2 saatte doluyor. Kullanıcılar cihazı USB-C bağlantısı üzerinden şarj edebiliyor. 32 mm’lik sürücüyü bünyesinde barındıran kulaklık bu sayede güçlü bir ses performansı vadediyor. Kulaklık sesli asistanlardan Siri ve Google Asistan‘la da uyumlu şekilde çalışıyor.  Katlanabilir bir tasarım sunan kulaklık bu sayede kompakt yapıdaki gövdesiyle de öne çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

JBL Tune 510BT kablosuz kulaklığın kampanyalı fiyatı ne kadar?

Cihaz giriş seviyesine konumlandırıldığı için aktif gürültü engelleme özelliğine ne yazik ki sahip değil.Frekans tepki aralığı 20 Hz – 20 kHz olan kulaklığın fiyatı 1.790 TL‘den 1.419 TL‘ye gerilemiş durumda. 211 gram ağırlığındaki kulaklık uygun fiyata güçlü ses performansı arayan kullanıcıları hedef alıyor.

JBL

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın