reklamı kapat

POPÜLER

Toshiba 65UA2363DT

Android TV’li Toshiba 65UA2363DT Ultra HD TV için yeni A101 fırsatı [28 Mart 2024]

Toshiba 65UA2363DT televizyon için yeni A101 kampanyası duyuruldu. A101’in 28 Mart’taki katalogunda yer alan televizyon Tru Resolution teknolojisiyle geliyor. Bu teknoloji sayesinde standart çözünürlükteki görüntüleri 4K çözünürlüğe taşıyan televizyon sunduğu bu özellikle öne çıkıyor.

Toshiba 65UA2363DT modeline kulaklık ve klavye gibi aksesuarlar bağlanabiliyor. Çeşitli bağlantı girişlerinin yer aldığı televizyonda bununla birlikte çocuk kilidi de bulunuyor. Zaman ayarı özelliği sayesinde kullanıcılar istedikleri saat dilimini ayarlayarak cihazın otomatik kapanmasını da sağlayabiliyor. Dolby Vision ve HDR teknolojisinin de kullanılması sayesinde  65UA2363DT gelişmiş renk kontrastına imkan tanıyor. Televizyon sehpa üzerinde kullanılabileceği gibi duvara da monte edilebiliyor. Üç adet HDMI bağlantı noktasına destek veren televizyonda Wi-Fi özelliği de mevcut. Televizyonda bununla birlikte Wireless Display özelliği de bulunuyor. Bu teknoloji sayesinde kullanıcılar bilgisayarlarındaki içerikleri kablosuz olarak televizyona yansıtabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Toshiba 65UA2363DT televizyonda hangi video servisleri çalışıyor?

Televizyon akıllı telefonlarda veya tabletlerde olduğu gibi YouTubeNetflixAmazon Prime Video ve Exxen gibi uygulamalar da kullanılabiliyor. Piyasada daha yüksek fiyata satılan telefonun A101’deki fiyatı ise 21.999 TL. Taksitli satış fiyatı 23.319 TL olan televizyon Vestel’in 3 yıllık servis güvencesiyle geliyor. Yeni kampanya haberlerini de paylaşmaya devam edeceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın