reklamı kapat

POPÜLER

JVC 40VF5405T

JVC 40VF5405T Full HD TV için A101 fırsatı [21 Mart 2024]

A101, JVC 40VF5405T televizyonu kampanyalı olarak satışa sunuyor. Ufak boyutuyla dikkat çeken televizyon 40 inçlik ekran boyutuna sahip. Türkiye’de satılan en uygun fiyatlı televizyonlardan biri olan cihaz aynı zamanda akıllı televizyon özelliklerine de sahip.

JVC 40VF5405T modelinde artık çoğu televizyon modelinde gördüğümüz YouTube, Amazon Prime Video ve Exxen gibi uygulamalar karşımıza çıkıyor. Full HD görüntü kalitesine sahip olan televizyon sehpa üzerinde kullanılabileceği gibi duvara da monte edilebiliyor. İki adet HDMI bağlantı noktasına destek veren televizyonda Wi-Fi özelliği de mevcut. Televizyonda bununla birlikte Wireless Display özelliği de bulunuyor. Bu teknoloji sayesinde kullanıcılar bilgisayarlarındaki içerikleri kablosuz olarak televizyona yansıtabiliyor. USB bellek desteğine de sahip olan televizyona USB diskler de bağlanabiliyor. Bu sayede kullanıcılar depolama cihazlarındaki içerikleri televizyonlarında izleyebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

JVC 40VF5405T televizyonun A101’deki fiyatı ne kadar?

A101’de televizyonun fiyatı 8.999 TL olacak. Televizyon Vestel’in 3 yıllık servis güvencesi sunuyor ve ücretsiz montaj imkanıyla geliyor. Kampanya 21 Mart’ta geçerli olacak. Bugünlerde bütçe dostu bir televizyon modeli satın almayı planlıyorsanız A101’in önümüzdeki hafta sunacağı bu kampanyayı tercih edebilirsiniz. Yeni kampanya haberlerini de yayınlamaya devam edeceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER