reklamı kapat

POPÜLER

JVC 43 inc televizyon

JVC 43 inç televizyon için A101 fırsatı [11 Temmuz 2024]

A101, JVC 43 inç televizyon modelini yeniden kampanyalı olarak satışa sunuyor. Bütçe dostu televizyon 11 Temmuz’da A101’de satışa sunulacak. Akıllı özelliklere destek veren televizyon Full HD çözünürlük sunuyor.

Giriş seviyesine konumlanan JVC 32VH5100T  modelinde YouTubeNetflix ve Amazon Prime Video gibi uygulamaların yüklü olarak geldiği televizyonda Wireless Display özelliği bulunuyor. Bu sayede ekran yansıtma özelliğine de destek veren televizyonda 2 adet HDMI bağlantısı bulunuyor. HDMI bağlantısı sayesinde kullanıcılar oyun konsollarını, uydu alıcılarını veya projektörlerini cihaza bağlayabiliyor. Televizyonda bu bağlantı noktası haricinde Wi-Fi gibi bağlantı noktası da mevcut. Bu sayede kablosuz klavyelerin de bağlanabildiği televizyonda Google Sesli Arama özelliği yer alıyor. Bu özellik sayesinde kullanıcılar televizyonu sesli olarak kontrol edebiliyor. Cihazda bununla birlikte iki adet USB bağlantı noktası da var. USB bağlantılarıyla televizyona USB bellekler veya harici diskler de takılabiliyor. Kullanıcılar bu sayede cihazlarındaki içerikleri televizyonda izleyebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

JVC 43 inç televizyon çok yakında A101’de

Cihaz, Vestel’in servis güvencesiyle geliyor. 3 yıl garanti süresi sunan televizyonun A101’deki kampanyalı fiyatı ise 8.999 TL. Televizyonu satın alan kullanıcılara ücretsiz kurulum ve teslimat imkanı da sağlanıyor. Televizyon kredi kartlarıyla taksitli olarak da temin edilebiliyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın