reklamı kapat

POPÜLER

Volta VSX elektrikli bisiklet

52 km menzil sunan Volta VSX elektrikli bisiklet için yeni A101 fırsatı [11 Temmuz 2024]

 - Güncelleme: 11 Temmuz 2024 11:07

Volta VSX elektrikli bisiklet yeniden A101’de satışa çıkıyor. Önümüzdeki hafta A101’de piyasaya sunulacak bisiklet 220 watt’lık motordan güç alıyor.  Kullanıcılar elektrikli bisikletteki pili yüzde 100 şarj ettiğinde 52  kilometrelik bir menzil elde edebiliyor.

Saatte 25 kilometre hıza ulaşabilen Volta VSX,  yol ve sürücü koşullarına göre farklı menzil değeri vadediyor.  Uzun menzil değeri için bisikletin ortalama bir hızda kullanılması gerekiyor. Elektrikli bisikletteki pil 6 ila 8 saat arasında yüzde 100 şarj seviyesine ulaşıyor. Bisikletteki pil kolay ve hızlı bir şekilde değiştirilebiliyor. Kullanıcılar bu sayede bisikletteki pili evlerinde de şarj edebiliyor.  Bisikletteki pedallar sayesinde hem spor yapmak hem de menzili uzatmak mümkün. Pedalla ilerlerken akü şarj edilebiliyor. Halojen farlar ve LED gündüz farını bünyesinde barındıran modelin ön tarafta disk frenlerin arka tarafta ise kampana frenlerin tercih ediliyor. Dijital gösterge panelinin de yer aldığı bisiklette bu ekran üzerinden bilgilere ulaşılabiliyor. Alüminyum alaşım jantlara da sahip olan bisiklette USB şarj imkanı da bulunuyor. Kullanıcılar bu sayede mobil cihazlarını da şarj edebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Volta VSX elektrikli bisikletin A101’deki fiyatı ne kadar?

Volta VSX kısmında ufak bir bagaj aksesuarı da yer alıyor. Kullanıcılar bu alana alışveriş poşetlerini veya çantalarını da koyabiliyor. Piyasada daha yüksek fiyata satılan  bisikletin A101’deki fiyatı ise 24.990 TL.  Bisiklet kredi kartlarıyla taksitli olarak satın alındığında ise fiyatı 29.489 TL‘ye çıkıyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın