reklamı kapat

POPÜLER

Onvo 32OV6000H

Onvo 32OV6000H televizyon için yeni A101 kampanyası [11 Temmuz 2024]

ONVO 32OV6000H televizyon için A101 kampanyası duyuruldu. Türkiye’de satın alabileceğiniz bütçe dostu televizyonlardan biri olan cihaz Android TV işletim sistemiyle geliyor.

Televizyonda akıllı telefonlarda veya tabletlerde kullandığımız popüler video uygulamaları Netflix, YouTube ve Amazon Prime Video yer alıyor. Dört çekirdekli bir işlemciden güç alan Onvo 320V600H, Wi-Fi bağlantısına da sahip. Cihaz bu sayede kablosuz internet deneyimi de sağlıyor. İşletim sistemi tarafında modelde Android işletim sistemi bulunuyor. Televizyona popüler video servisleri yüklenebiliyor. Bazı Onvo televizyonlarda sihirli kumanda yer alırken bu modelde bu destek bulunmuyor. Sihirli kumanda tek tuşa dokunarak televizyonu kontrol etmeye olanak sağlıyor. Sihirli kumanda ile kullanıcılar televizyondaki fonksiyonları sadece işaretleyerek kullanabiliyor. Televizyonda bununla birlikte Bluetooth bağlantı desteği de var. Kullanıcılar bu sayede klavyelerini ve farelerini televizyona bağlayabiliyor. 1 GB RAM ve 8 GB dahili hafızaya sahip olan televizyonda kablosuz görüntü aktarma özelliği var. Bu sayede kullanıcılar mobil cihazlarındaki içerikleri televizyonlara kablosuz aktarabiliyor. İki adet USB bağlantısına destek veren televizyonda kulaklık ve optik ses çıkışı yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Onvo 32OV6000H televizyon uygun fiyatıyla öne çıkıyor

Ethernet girişine de sahip olan televizyon bu sayede hızlı internet deneyimine de imkan tanıyor. 1.366 x 768 piksel çözünürlük sunan televizyonda 2 adet 10 watt gücünde hoparlör bulunuyor.  Televizyon 11 Temmuz 2024’te A101’de satışa çıkacak. Televizyonun kampanyalı fiyatı ise 4.799 TL olacak.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER