reklamı kapat

POPÜLER

Onvo 32OV6000H

Android TV’li Onvo 32OV6000H televizyon için yeni A101 fırsatı [7 Mart 2024]

A101, Onvo 32OV6000H televizyonu yeniden kampanyalı olarak satışa sunuyor. Android TV işletim sistemi yüklü gelen televizyona uygulamalar ve oyunlar yüklenebiliyor.

Netflix, Amazon Prime Video ve YouTube gibi video servislerinin kullanılabildiği televizyonda dört çekirdekli işlemci kullanılıyor. Uygun fiyatlı bir akıllı televizyon olsa da Wi-Fi bağlantısına da destek veren cihaz kablosuz internet deneyimi de sağlıyor.  Bazı Onvo televizyonlarda sihirli kumanda yer alırken bu modelde bu destek bulunmuyor. Sihirli kumanda tek tuşa dokunarak televizyonu kontrol etmeye olanak sağlıyor. Sihirli kumanda ile kullanıcılar televizyondaki fonksiyonları sadece işaretleyerek kullanabiliyor. Televizyonda bununla birlikte Bluetooth bağlantı desteği de var. Kullanıcılar bu sayede klavyelerini ve farelerini televizyona bağlayabiliyor. 1 GB RAM ve 8 GB dahili hafızaya sahip olan televizyonda kablosuz görüntü aktarma özelliği var. Bu sayede kullanıcılar mobil cihazlarındaki içerikleri televizyonlara kablosuz aktarabiliyor. İki adet USB bağlantısına destek veren televizyonda kulaklık ve optik ses çıkışı yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Onvo 32OV6000H uygun fiyatıyla öne çıkan bir akıllı televizyon olarak karşımıza çıkıyor

Ethernet girişine de sahip olan televizyon bu sayede hızlı internet deneyimine de imkan tanıyor. 1.366 x 768 piksel çözünürlük sunan televizyonda 2 adet 10 watt gücünde hoparlör bulunuyor.  Televizyon 7 Mart’ta 2024’te A101’de satışa çıkacak. Televizyonun kampanyalı fiyatı ise 4.799 TL olacak.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın