reklamı kapat

POPÜLER

Hi-Level 55UL700

Hi-Level 55UL700 4K akıllı televizyon için yeni A101 fırsatı [11 Temmuz 2024]

A101, Hi-Level 55UL700 televizyon modelini kullanıcıların beğenisine sunuyor. 55 inçlik ekran boyutu sunan televizyon Vestel‘in servis güvencesiyle geliyor. Televizyon 2 yıl garanti süresi sunan televizyon Türkiye’de üretilmiş durumda.

Hi-Level 55UL700 modelinde 4K çözünürlük desteği bulunuyor. Bu sayede yüksek çözünürlük kalitesi vadeden televizyonda 3 adet HDMI ve bir adet USB bağlantı noktası var. USB bağlantısı sayesinde televizyona USB bellekler veya harici diskler takılabiliyor. Cihazda dahili uydu alıcısı da bulunuyor. Dahili uydu alıcısı sayesinde kullanıcılar uydudaki kanalları takip edebiliyor. 55 inçlik ekran boyutuna sahip olan televizyonda YouTubeNetflix ve Amazon Prime Video gibi video servisleri izlenebiliyor. Bu sayede harici bir medya oynatıcısına ihtiyaç duyulmuyor. Televizyonda Play Store olmadığu için farklı uygulamalar ne yazik ki yüklenemiyor. Eğer televizyona farklı uygulamalar ve oyunlar yüklemeyi düşünüyorsanız piyasadaki farklı modellere göz atabilirsiniz. Televizyonda Intel tarafından geliştirilen Wireless Display özelliği de bulunuyor. Bu sayede mobil cihazlardan ve dizüstü bilgisayarlardan kablosuz görüntü aktarımı yapılabiliyor. Cihaz ince ekran çerçeveleriyle de dikkat çekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bütçe dostu 4K televizyon: Hi-Level 55UL700

11 Temmuz’da A101’de satışa çıkacak televizyonun A101’deki indirimli fiyatı ise 12.999 TL. Bugünlerde uygun fiyatlı 4K çözünürlük sunan bir televizyon modeli arıyorsanız haberde bahsettiğimiz modeli satın alabilirsiniz. Yeni kampanya haberlerini de yayınlamayı sürdüreceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın