reklamı kapat

POPÜLER

Philips 50PUS7608

Philips 50PUS7608 UHD televizyon için BİM fırsatı [11 Temmuz 2024]

Philips 50PUS7608 televizyon yeniden A101’de satışa çıkıyor. 50 inçlik ekran boyutuna sahip olan televizyon önümüzdeki hafta A101’de kullanıcıların beğenisine sunuluyor. 11 Temmuz’da piyasaya sunulacak televizyon Ultra HD çözünürlük sunuyor.

Dolby Vision ve Dolby Atmos gibi özelliklere de sahip olan televizyon ince ekran çerçeveleriyle öne çıkıyor. Philips 55PUS7608, Dolby Vision özelliğiyle karanlık sahnelerde iyi bir görüntü kalitesi vadediyor. Bu özellik aynı zamanda yönetmenlerin istedikleri görselleri sunmaya da yardımcı oluyor.  Televizyonda dahili Wi-Fi özelliği yer alıyor. Bu sayede kablosuz internet deneyimine de imkan tanıyan televizyonda ekran yansıtma özelliği de var. Kullanıcılar bu özellik sayesinde mobil cihazlarındaki içerikleri kablosuz olarak televizyona aktarabiliyor. Ses çıkış gücü 20 watt olan televizyonun ekran yenileme hızı ise 60 Hz. Televizyonda Google Asistan ve Amazon Alexa gibi özellikler de yer aldığı gibi cihaz sesli olarak da kontrol edilebiliyor. Google akıllı hoparlörler aracılığıyla Google Asistan’dan programlar ve filmler bulmasını istemek de mümkün. HDMI 2.1 bağlantı noktasına da destek veren televizyon hızlı bir oyun deneyimine de imkan tanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Philips 50PUS7608 televizyon fiyat/performans odaklı televizyon arayanlara hitap ediyor

Piyasada daha yüksek fiyata satılan modelin A101’deki fiyatı ise 16.999 TL. Televizyon kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alınabiliyor.  Televizyonu satın alanlara ücretsiz montaj imkanından da yararlanabiliyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER