reklamı kapat

POPÜLER

Philips 50PUS7608

Philips 50PUS7608 Ultra HD TV için A101 fırsatı

Philips 50PUS7608 televizyon A101’de kampanyalı olarak satışa çıkıyor. İnce ekran çerçeveleriyle gelen televizyon Ultra HD görüntü kalitesi sunuyor. Dolby Vision ve Dolby Atmos gibi özellikleri bünyesinde barındıran televizyon hem görüntü hem de ses tarafında beklentiyi karşılayacak bir performans sunuyor.

Philips 50PUS7608, Dolby Vision özelliğiyle karanlık sahnelerde daha iyi bir görüntü kalitesi elde sunabiliyor. Bu özellik aynı zamanda yönetmenlerin istedikleri görselleri sunmaya da yardımcı oluyor. Televizyonda dahili Wi-Fi özelliği yer alıyor. Bu sayede kablosuz internet deneyimine de imkan tanıyan televizyonda ekran yansıtma özelliği de var. Kullanıcılar bu özellik sayesinde mobil cihazlarındaki içerikleri kablosuz olarak televizyona aktarabiliyor. Ses çıkış gücü 20 watt olan televizyonun ekran yenileme hızı ise 60 Hz. Televizyonda Google Asistan ve Amazon Alexa gibi özellikler de yer aldığı gibi cihaz sesli olarak da kontrol edilebiliyor. Televizyon kontrol edilebildiği gibi Google akıllı hoparlörler aracılığıyla Google Asistan’dan programlar ve filmler bulmasını istemek de mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Philips 50PUS7608 televizyonun kampanyalı fiyatı ne kadar?

HDMI 2.1 bağlantı noktasına da destek veren televizyon hızlı bir oyun deneyimine de imkan tanıyor. Piyasada daha yüksek fiyata satılan modelin A101’deki fiyatı ise 15.799 TL. Kampanya 7 Eylül‘de geçerli olacak.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın