reklamı kapat

POPÜLER

Hi-Level 55UL700

Hi-Level 55UL700 televizyon için yeni A101 kampanyası [2 Mayıs 2024]

Hi-Level 55UL700 televizyon yeniden A101’de satışa çıkıyor. Vestel‘in servis güvencesiyle gelen televizyon 55 inçlik ekran boyutuna sahip. 2 yıl garanti süresi sunan televizyon Türkiye’de üretilmiş bir model olarak karşımıza çıkıyor.

Hi-Level 55UL700 modelinde 4K çözünürlük desteği bulunuyor. Bu sayede yüksek çözünürlük kalitesi vadeden televizyonda 3 adet HDMI ve bir adet USB bağlantı noktası var. USB bağlantısı sayesinde televizyona USB bellekler veya harici diskler takılabiliyor. Cihazda dahili uydu alıcısı da bulunuyor. Dahili uydu alıcısı sayesinde kullanıcılar uydudaki kanalları takip edebiliyor. 55 inçlik ekran boyutuna sahip olan televizyonda YouTube, Netflix ve Amazon Prime Video gibi video servisleri izlenebiliyor. Bu sayede harici bir medya oynatıcısına ihtiyaç duyulmuyor. Televizyonda Play Store olmadığu için farklı uygulamalar ne yazik ki yüklenemiyor. Eğer televizyona farklı uygulamalar ve oyunlar yüklemeyi düşünüyorsanız piyasadaki farklı modellere göz atabilirsiniz. Televizyonda Intel tarafından geliştirilen Wireless Display özelliği de bulunuyor. Bu sayede mobil cihazlardan ve dizüstü bilgisayarlardan kablosuz görüntü aktarımı yapılabiliyor. Cihaz ince ekran çerçeveleriyle de dikkat çekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hi-Level 55UL700 televizyonun kampanyalı fiyatı ne kadar?

2 Mayıs’ta A101’de satışa çıkacak televizyonun A101’deki indirimli fiyatı ise 12.999 TL. Bugünlerde uygun fiyatlı 4K çözünürlük sunan bir televizyon modeli arıyorsanız haberde bahsettiğimiz modeli satın alabilirsiniz. Yeni kampanya haberlerini de duyurmaya devam edeceğiz.

 

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER