reklamı kapat

POPÜLER

Samsung 58CU7000

58 inçlik Samsung 58CU7000 televizyon için yeni A101 fırsatı [Nisan 2024]

Samsung 58CU7000 televizyon için yeni A101 kampanyası duyuruldu. PurColor özelliğiyle canlı bir görüntü deneyimi sunan televizyon 58 inçlik ekran boyutuna sahip.

Tizen işletim sistemi yüklü gelen Samsung 58CU7000 kullanıcıların uygulamalar ve oyunlar yüklemesine imkan tanıyor. Televizyon  harici bir medya oynatıcısına ihtiyaç duymadan NetflixYouTube ve Amazon Prime Video gibi uygulamalara giriş yapılabiliyor. Televizyonda kullanılan işlemci rengi ayarlıyor ve yüksek kontrast oranını optimize ediyor. HDR görüntü sağlayan Samsung 58CU7000, en karanlık sahnelerde geniş bir renk aralığı için parlaklık aralığını artırıyor. Televizyon 2 yıl Samsung Türkiye garantisine sahip. 2 adet HDMI bağlantı noktasına sahip olan televizyonun kutu içeriğinden çıkan kumandayla oyun konsolları veya uydu alıcıları da kontrol edilebiliyor. Uzaktan erişim, bilgisayarların ekranını TV ekranına kablosuz olarak yansıtmaya olanak tanıyor. Microsoft Office 365 kullanarak dosyalara erişmek veya belgeler üzerinden çalışmak da mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung 58CU7000 televizyonun kampanyalı fiyatı ne kadar?

Televizyonda kullanılan ultra net görüntü özelliği orijinal içeriği analiz ediyor ve gelişmiş ayrıntılar sunmak için gelişmiş bir algoritma kullanarak yüksek kaliteli görüntüsü sunuyor. Televizyonun A101’deki kampanyalı fiyatı ise 23.499 TL. Televizyon kredi kartlarıyla 4 taksitle de satılıyor.  Televizyonun taksitli fiyatı ise 24.909 TL. Televizyonu satın alanlara ücretsiz montaj imkanı da sağlanıyor. Yeni kampanyalar geldikçe sizlere aktarmayı sürdüreceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER