reklamı kapat

POPÜLER

Samsung 58CU7000

Samsung 58CU7000 4K TV için yeni A101 fırsatı [27 Haziran 2024]

Samsung 58CU7000 televizyon için yeni A101 kampanyası duyuruldu. Önümüzdeki hafta A101’de satışa çıkacak televizyon 58 inçlik ekran boyutuna sahip. Cihazda PurColor özelliği de bulunuyor. Bu özellik televizyonun canlı görüntüler sunmasına imkan tanıyor. Televizyon Tizen işletim sistemi yüklü geliyor.

Samsung 58CU7000 bu destek sayesinde kullanıcıların uygulamalar ve oyunlar yüklemesine olanak tanıyor. Televizyon  harici bir medya oynatıcısına ihtiyaç duymadan NetflixYouTube ve Amazon Prime Video gibi uygulamalara giriş yapılabiliyor. Televizyonda kullanılan işlemci rengi ayarlıyor ve yüksek kontrast oranını optimize ediyor. HDR görüntü sağlayan Samsung 58CU7000, en karanlık sahnelerde geniş bir renk aralığı için parlaklık aralığını artırıyor. Televizyon 2 yıl Samsung Türkiye garantisine sahip. 2 adet HDMI bağlantı noktasına sahip olan televizyonun kutu içeriğinden çıkan kumandayla oyun konsolları veya uydu alıcıları da kontrol edilebiliyor. Uzaktan erişim, bilgisayarların ekranını TV ekranına kablosuz olarak yansıtmaya olanak tanıyor. Microsoft Office 365 kullanarak dosyalara erişmek veya belgeler üzerinden çalışmak da mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung 58CU7000 televizyonun A101’deki kampanyalı fiyatı ne kadar?

Televizyonda kullanılan ultra net görüntü özelliği orijinal içeriği analiz ediyor ve gelişmiş ayrıntılar sunmak için gelişmiş bir algoritma kullanarak yüksek kaliteli görüntüsü sunuyor. Televizyonun indirimli fiyatı 22.999 TL. Televizyon kredi kartlarıyla de satılıyor.  Yeni kampanyalar geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın