reklamı kapat

POPÜLER

Toshiba 50UA2363DT

Android TV yüklü gelen Toshiba 50UA2363DT için yeni A101 fırsatı [27 Haziran 2024]

Toshiba 50UA2363DT televizyon için yeni A101 kampanyası açıklandı. Önümüzdeki hafta A101’de satışa çıkacak televizyon modeli 50 inçlik ekran boyutu sunuyor. 65 inçlik modelde olduğu gibi Android TV desteğiyle gelen televizyon bu sayede kullanıcıların uygulamalar ve oyunlar yükleyebilmesine imkan tanıyor.

Toshiba 50UA2363DT modelinde Netflix, Amazon Prime Video ve Disney+ gibi popüler video uygulamaları kullanılabiliyor. Kullanıcılar bu platformlardaki içerikleri 4K çözünürlükte izleyebiliyor. İki adet USB bağlantı noktasının bulunduğu Toshiba 50UA2363DT kullanıcıların USB belleklerini televizyona takarak depolama cihazlarındaki içerikleri izleyebilmelerine imkan tanıyor. Televizyonda dahili bir kamera ve 3D özelliği mevcut değil. Bu özelliklerin televizyonda yer almaması çok da büyük bir sorun değil. Televizyonda bununla birlikte Chromecast ve Bluetooth gibi bağlantı noktaları da var. Bu sayede kullanıcılar televizyona klavye veya fare de bağlayabiliyor. Ücretsiz teslimat ve kurulum seçeneği sunan televizyon Vestel’in servis güvencesinde 3 yıllık garanti süresiyle geliyor. Wi-Fi desteğine de sahip olan televizyon bu sayede kablosuz internet deneyimi de sağlıyor. Google Play Movies & TV uygulamasının da bulunduğu televizyonda kullanıcılar filmler satın alabiliyor veya kiralayabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Toshiba 50UA2363DT televizyon çok yakında yeniden A101’de

27 Haziran’da A101’de satışa sunulacak televizyon kampanyalı fiyatı ise 11.999 TL. Televizyon kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alınabiliyor. Televizyon kredi kartlarıyla taksitle de temin edilebiliyor. Farklı kampanya haberlerini de paylaşmayı sürdüreceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın