reklamı kapat

POPÜLER

JVC 50 inc televizyon

JVC 50 inç UHD TV için A101 kampanyası [6 Haziran 2024]

 - Güncelleme: 06 Haziran 2024 11:31

JVC 50 inç UHD televizyon için A101 kampanyası duyuruldu. Önümüzdeki hafta A101’de satışa çıkacak televizyon 50 inçlik ekran boyutuna sahip. Ultra HD çözünürlük sunan televizyon akıllı LED bir televizyon olarak kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

JVC 50 inç UHD televizyon modelinde YouTube, Netflix ve Amazon Prime Video gibi uygulamalar yüklü olarak geliyor. televizyonda Wireless Display özelliği bulunuyor. Bu sayede ekran yansıtma özelliğine de destek veren televizyonda 2 adet HDMI bağlantısı bulunuyor. Televizyonda bu bağlantı noktası haricinde Wi-Fi gibi bağlantı noktası da mevcut. Bu sayede kablosuz klavyelerin de bağlanabildiği televizyonda Google Sesli Arama özelliği yer alıyor. Bu özellik sayesinde kullanıcılar televizyonu sesli olarak kontrol edebiliyor. Cihazda bununla birlikte iki adet USB bağlantı noktası da var. USB bağlantılarıyla televizyona USB bellekler veya harici diskler de takılabiliyor. Kullanıcılar bu sayede cihazlarındaki içerikleri televizyonda izleyebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

JVC 50 inç televizyonun A101’deki kampanyalı fiyatı ne kadar?

Televizyon Vestel’in servis güvencesiyle geliyor. 3 yıl garanti süresi sunan televizyonun A101’deki kampanyalı fiyatı ise 11.499 TL. Televizyonu satın alan kullanıcılara ücretsiz kurulum ve teslimat imkanı da sağlanıyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın