reklamı kapat

POPÜLER

RKS XS25

30 km menzil sunan RKS XS25 elektrikli bisiklet için yeni BİM fırsatı [7 Haziran 2024]

RKS XS25 elektrikli bisiklet için yeni bir kampanya var. Önümüzdeki hafta BİM’de yeniden satışa çıkacak bisiklet Kenda marka kalın tekerleklerle geliyor. Hem şehir içi hem de arazi koşullarında kullanılabilen bisiklet tam dolu pille 30 kilometre menzil vadediyor. Kullanıcılar bisikletteki bu menzil değerini optimum koşullarda elde edebiliyor.

RKS XS25 elektrikli bisiklet yüksek süratte ve çok fazla yokuşta kullanıldığında menzil değeri daha çabuk sürede bitiyor.  Saatte 25 kilometre hıza ulaşabilen bisiklette LED ön far da bulunuyor. Bu far sayesinde gece sürüşlerinde de kullanılabilen modelin ön tarafında LCD gösterge ekranı da mevcut. Bu gösterge üzerinden bisikletin yaptığı hız değeri görülebiliyor. Göstergede aydınlatma olduğu için düşük ışık koşullarında bisikletle ilgili değerler kolayca görülebiliyor. Bisiklet katlanabilir bir tasarıma sahip olduğu için RKS XS25 otomobil bagajlarına ve toplu taşıma araçlarına rahatlıkla girebiliyor.Bisikletin arka kısmında bagaj aksesuarı da mevcut. Bu sayede kullanıcılar alışveriş poşetlerini ve çantalarını bu alana yerleştirebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

RKS XS25 elektrikli bisikletin kampanyalı fiyatı ne kadar?

Dört farklı renk seçeneğine sahip olan bisiklet 2 yıl garanti süresiyle geliyor. BİM’in hem uygulamasında hem de mağazalarında satışa sunulacak elektrikli bisikletin peşin fiyatı 13.999 TL. Kullanıcılar 31 Mart‘ta BİM’de satışa sunulacak bisikleti kredi kartlarıyla 12 taksitle de satın alabiliyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın