reklamı kapat

POPÜLER

JVC 40VF5405T

JVC 40VF5405T televizyon için A101 fırsatı [18 Nisan 2024]

JVC 40VF5405T televizyon için A101 kampanyası duyuruldu. 18 Nisan’da A101’de piyasaya sürülecek televizyon 40 inçlik ekran boyutuna sahip. Full HD çözünürlük desteğiyle yüksek çözünürlük kalitesi vadeden televizyonda akıllı özellikler karşımıza çıkıyor. Bu sayede televizyona uygulamalar yüklemek mümkün.

JVC 40VF5405T modelinde YouTube, Netflix ve Amazon Prime Video gibi uygulamaların yüklü olarak geldiği televizyonda Wireless Display özelliği bulunuyor. Bu sayede ekran yansıtma özelliğine de destek veren televizyonda 2 adet HDMI bağlantısı bulunuyor. Televizyonda bu bağlantı noktası haricinde Wi-Fi gibi bağlantı noktası da mevcut. Bu sayede kablosuz klavyelerin de bağlanabildiği televizyonda Google Sesli Arama özelliği yer alıyor. Bu özellik sayesinde kullanıcılar televizyonu sesli olarak kontrol edebiliyor. Cihazda bununla birlikte iki adet USB bağlantı noktası da var. USB bağlantılarıyla televizyona USB bellekler veya harici diskler de takılabiliyor. Kullanıcılar bu sayede cihazlarındaki içerikleri televizyonda izleyebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

JVC 40VF5405T televizyon uygun fiyatıyla dikkatleri üstüne çekiyor

Televizyon Vestel’in servis güvencesiyle geliyor. 3 yıl garanti süresi sunan televizyonun A101’deki kampanyalı fiyatı ise 8.999 TL. Televizyonu satın alan kullanıcılara ücretsiz kurulum ve teslimat imkanı da sağlanıyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın