reklamı kapat

POPÜLER

FIFA 19

PS4 kullanıcılarına sürpriz FIFA 19 indirimi

359 TL ön sipariş fiyatıyla satışa sunulan FIFA 19, Türkiye fiyatıyla hayli dikkat çekmişti. Sony cephesinde ise beklenmedik bir gelişme oldu. Oyunun fiyatı 209 TL‘ye indirildi.

Futbol tutkunlarının heyecanla beklediği FIFA 19, Türkiye fiyatı duyurulduğunda büyük yankı uyandırmıştı. Popüler oyunun 359 TL’lik fiyatı oyuncular arasında tartışmalara sebep olmuştu. Şimdilerde ön sipariş dönemi hala devam eden oyunun fiyatı ise PS4 kullanıcıları için değişti. PlayStation Store’da güncellenen fiyatlara göre oyunun standart versiyonu 209 TL fiyatla ön sipariş sürecine devam ediyor. Ultimate Edition versiyonu ise 299 TL‘ye düşürülmüş durumda. Xbox cephesinde ise fiyatlarda şimdilik bir değişiklik yok. Standart versiyon 359 TL, Ultimate Edition ise 499 TL’ye ön siparişte.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

FIFA 19 ne zaman çıkıyor?

Standart ve Ultimate Edition arasındaki farka da kısaca değinelim. Standart versiyonu ön siparişle aldığınızda 5 adede kadar Jumbo Premium Gold paketine, 7 maç için Cristiano FUT ödünç eşyaya, FIFA oyun müziklerini hazırlayan sanatçılar tarafından tasarlanan Special Edition FUT Kitlerine ve özel PS4 temasına sahip oluyorsunuz. Ultimate Edition’da ise ön sipariş hediyeleri artıyor. Oyunla beraber 40 adede kadar Jumbo Premium Gold paketine, 3 gün erken erişime, UEFA CHAMPIONS LEAGUE GOLD PLAYER PICK’e (80 – 83 puanlı altın oyuncular arasında), 7 maç için Neymar FUT ödünç eşyaya, 7 maç için Cristiano FUT ödünç eşyaya, FIFA oyun müziklerini hazırlayan sanatçılar tarafından tasarlanan Special Edition FUT Kitlerine ve tabii ki PS4 özel temasına sahip olabiliyorsunuz.

FIFA 19, 28 Eylül‘de çıkışını gerçekleştirecek. Oyunu eski fiyattan satın alan kullanıcılara bir iade yapılıp yapılmayacağına ilişkin açıklama geldiğinde haberimiz güncellenecektir.

GÜNCELLEME: Kısa süren indirim orijinal fiyatlarla güncellendi. PlayStation Türkiye konuyla ilgili henüz bir açıklama yapmadı.

Tanıtım videosu