reklamı kapat

POPÜLER

batman game of thrones

Batman için gözler Game of Thrones’un yıldızında

DC çizgi romanlarını sevenlerin heyecanla beklediği projelerden biri The Batman. Fakat filme dair söylentilerin ardı arkası kesilmiyor. Ben Affleck‘in yeniden rehabilitasyona girmesiyle birlikte dedikodular aldı başını gitti. Son iddiaların merkezinde ise Game of Thrones’un yıldızı yer alıyor.

Eğer süreci takip ettiyseniz Ben Affleck hakkındaki gitti gidecek iddialarını da mutlaka duymuşsunuzdur. Son olarak Justice League‘de seyrettiğimiz tecrübeli oyuncu bu iddiaları hep yalanlamıştı. Fakat buna rağmen söylentilerin ardı arkası kesilmedi. Üstüne Ben Affleck’in alkol sorunları nedeniyle yeniden rehabilitasyona girmesi bu rüzgarın iyice kuvvetlenmesine neden oldu. Şimdiye kadar Batman rolüyle pek çok ünlü oyuncunun adı anılmıştı. Şimdi sıra Game of Thrones’un yıldızı Kit Harington‘a gelmiş gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Revenge of the Fans sitesinin haberine göre Warner Bros. Batman rolü için Kit Harington’ı düşünüyor. Hatta stüdyonun çoktan ünlü oyuncuyla irtibata geçtiği ifade ediliyor. Fakat Harington’ın role sıcak bakıp bakmadığına dair bir bilgi bulunmuyor. Eğer söylentiler doğruysa Warner Bros. Game of Thrones’un ve Jon Snow karakterinin popülerliğinden yararlanmaya çalışıyor olabilir. Batman’in böyle bir oyuncu desteğine ihtiyacı olmasa da, The Batman hakkında olumsuz bir izlenim oluştuğu ortada. Stüdyo çözümü yine yanlış yerlerde arıyor gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir

Justice League fragmanı