reklamı kapat

POPÜLER

Zack Snyder’den “Mükemmel Batman” fotoğrafları

29 Aralık 2018

Ben Affleck’in hayat verdiği Batman izleyici karşısına çıktığı ilk günden bu yana büyük beğeni topluyor. Onun DC sinema evrenindeki geleceği belirsiz olsa da, Zack Snyder paylaştığı fotoğraflarla “mükemmel Batman” yorumunda bulundu.

Bildiğiniz gibi Ben Affleck’in Batman’i ile Batman v Superman filmi sayesinde tanıştık. Onun macerası Justice League ile devam etti. Yakın gelecekte de Matt Reeves’in yöneteceği bir solo film geleceğini umuyoruz. Burada umuyoruz diyoruz, çünkü DC’nin sinemadaki geleceği fazlasıyla belirsiz. Olumsuzluk dolu söylentilerin ardı arkası kesilmiyor. Sık sık Ben Affleck’in Bruce Wayne rolünü bırakabileceği konuşuluyor. Elbette ne ondan, ne de Warner Bros. stüdyolarından resmi bir açıklama gelmiyor. O yüzden tüm bu haberler söylenti olmanın ötesine geçemiyor. Yine de arka arkaya gelen olumsuz haberler DC izleyicilerinin canını fazlasıyla sıkıyor. Zack Snyder’in paylaştığı yeni Batman’li fotoğraflar ise bir anlamda umutları tazeliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Warne Bros ile yollarını ayıran Zack Snyder, Vero’yu aktif olarak kullanıyor. Burada kamera arkası görüntülerini, kullanılmayan sahneleri ve fark edilmeyen göndermeleri paylaşıyor. Son olarak farklı bir bilgisayara geçiş yaparken bulduğu Ben Affleck fotoğraflarını gün yüzüne çıkarttı. Batmobile önünde çekilen fotoğrafların açıklama kısmında ise “Mükemmel Batman” sözlerine yer verdi. Umarız bu sözler bizleri olduğu kadar Ben Affleck’in motivasyonunu da etkiler.

İlginizi çekebilir

Aquaman Türkçe altyazılı son fragman