reklamı kapat

POPÜLER

Batman Armie Hammer Oscar Isaac

Armie Hammer ve Oscar Isaac Batman sessizliğini bozdu

Ben Affleck‘in Batman rolünü bırakmasının ardından adı gündeme gelen iki oyuncu bulunuyor. Armie Hammer ve Oscar Isaac ise sonunda bu söylentiler hakkındaki sessizliklerini bozdu. Oyuncuların açıklamaları ise birbirine çok benziyor.

Kısaca özet geçmek gerekirse DC sinematik evreninde büyük sıkıntılar yaşanıyor. Bunun en önemli sebebi ise Batman v Superman ve Justice League’de izlediğimiz Ben Affleck’in ayrılık kararı vermesi. Onun bu kararının resmiyet kazanmasıyla Matt Reeves‘in yöneteceği proje başrolsüz kaldı. O zamandan beri pek çok oyuncunun adı Bruce Wayne rolüyle birlikte anılıyor. Ancak görünen o ki Warner Bros. stüdyoları henüz kimseye teklif götürmedi.

Başta Green Lantern söylentileriyle anılan Armie Hammer son zamanlarda adı en sık anılan Bruce Wayne adaylarından biri. Oyuncuya teklif ettiği fakat onun kararsız olduğu söyleniyordu. Hammer bu konuda oldukça net sözler sarf etti: “Şöyle bir problem var, benimle iletişime geçen kimse olmadı. Olsaydı bu fırsatı kaçırmazdım. Bize gelen tekliflere sadece evet veya hayır diyebiliriz.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Öte yandan Hammer’ın yanı sıra Oscar Isaac de Batman olabilecek oyuncular arasında yer alıyor. Star Wars’un yıldızı da kendisine teklif gelmediğini şu sözlerle ifade etti: “Söylentiler doğru değil. Ben de bu haberleri herkes gibi internette okudum. Batman ile ilgili bir görüşme yaşanmadı. Harika bir film çıkacağına inancım tam. Matt Reeves harika bir yönetmen ve evet, ona numaramı vermek isterim.”

Kim bilir belki Matt Reeves ve Warner Bros. stüdyolarının listesinde bizim tahmin ettiğimizden çok farklı isimler vardır.

İlginizi çekebilir

Justice League fragmanı