reklamı kapat

POPÜLER

batman oscar isaac

The Batman filmindeki Oscar Isaac gizemi

Yönetmenliğini Matt Reeves‘in üstleneceği The Batman filmi izleyicilerin kafasını karıştırmaya devam ediyor. Soru işareti yaşanan son gelişmenin odağında ise Oscar Isaac yer alıyor.

Son zamanlarda Star Wars serisinde izlediğimiz, pek çok başarılı yapımda karşımıza çıkan Oscar Isaac’in The Batman‘in oyuncu kadrosuna dahil olacağı konuşuluyor. İddialara göre Warner Bros. çoktan Oscar Isaac ile irtibata geçti. Görüşmelerin olumlu yönde ilerlediği, Star Wars’un yıldızının The Batman’in kadrosuna dahil olmak konusunda istekli olduğu ifade ediliyor. Fakat onun hangi karaktere hayat vermek üzere düşünüldüğü hakkında herhangi bir bilgi yer almıyor. Bir nevi bu detay sır gibi saklanıyor diyebiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oyuncunun film geçmişinde ise hem iyi hem de kötü karakterler yer alıyor. Örneğin onu X-Men: Apocalypse‘te hikayenin kötüsü olarak seyretmiştik. Bu sebeple The Batman’in kötüsü olabileceği düşünülüyor. Akıllara gelen ilk karakterler ise Two-Face ve Black Mask. Fakat söylentilerin kısmen yanlış olma ihtimali de söz konusu. Warner Bros. oyuncuyla The Batman için değil de, Birds of Prey için görüşüyor olabilir. Kısacası henüz Oscar Isaac’in hangi karaktere hayat vereceği belli değil. Kendisinin yeni Batman adayı olması bile mümkün gözüküyor.

İlginizi çekebilir

Justice League fragmanı