reklamı kapat

POPÜLER

sorry for your loss

Avengers’ın yıldızından yeni Facebook dizisi: Sorry For Your Loss [Video]

Facebook Watch üzerinden izleyicilerle buluşacak olan Sorry For Your Loss dizisi için ilk tanıtım gün yüzüne çıktı. Başrolünde Elizabeth Olsen‘ın yer aldığı dizi eylül ayında karşımıza çıkacak.

Marvel Sinematik Evreni’nde Scarlet Witch olarak seyrettiğimiz Elizabeth Olsen şimdi de on bölümlük bir diziye karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Aslen Showtime kanalı için hazırlanan bu projenin daha sonra Facebook tarafından alındığı ortaya çıkmıştı. Direkt olarak 10 bölümlük onay alan hikaye önce Toronto Film Festivali‘nde izleyici karşısına çıkacak. Kit Steinkellner tarafından yaratılan dizide Leigh Gibbs‘in macerasına şahit oluyoruz. Elizabeth Olsen’ın hayat verdiği bu karakter genç yaşta eşini kaybediyor. Bu acıyla mücadele etmeye, normal hayata ayak uydurmaya çabalıyor. Fakat yaşadığı büyük kaybın ardından hayattan zevk alamaması, yaşama isteği duymaması işini pek kolaylaştırmıyor. Onun gerçekle yüzleşmesi ve geçmişe veda etmesine şahit oluyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dizide başroldeki Elizabeth Olsen’a Kelly Marie Tran, Jovan Adepo, Janet McTeer ve Mamoudou Athie gibi isimler eşlik ediyor. Facebook Watch üzerinden seyredilebilecek olan Sorry For Your Loss’un ilk bölümü 18 Eylül‘de izleyici karşısına çıkacak. Paylaşılan ilk tanıtımı hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Video