reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Türkiye

Eylül ayında Netflix Türkiye’de neler var? [Video]

Geldi gelecek derken, koca bir yazı daha geride bıraktık sayılır. Tatilcilerin sayısı giderek azalıyor, herkes yavaş yavaş işlerinin başına dönüyor, okullar açılıyor ve şehirler yeniden hareketleniyor. Netflix Eylül ayında da dopdolu bir katalogla sizi bekliyor.

Netflix Orijinal Dizileri

● Maniac – 21 Eylül

İki yabancı kendilerini ters giden akıl almaz bir ilaç deneyine sıkışıp kalmış halde bulur. Başrollerde Emma Stone ve Jonah Hill var.

●  Marvel’s Iron Fist (2. Sezon) – 7 Eylül

Hand’ın yenilgisi ile Çin Mahallesi savunmasız kalır ve Danny New York sokaklarını korumak zorundadır.

● Atypical (2. Sezon) – 7 Eylül

Elsa ve Doug karşılaştıkları evlilik krizinden sonra Casey yeni okuluna uyum sağlamaya çalışırken, Sam mezuniyet sonrası hayata hazırlanır.

● Cable Girls (3. Sezon) – 7 Eylül

Yaşanan trajediden sonra, Lidia ailesi için tutkuyla savaşır, Carlota sesini bulur, Ángeles gizlenir ve Marga muhasebe konusundaki yeteneğini keşfeder.

● BoJack Horseman (5. Sezon) – 14 Eylül

BoJack, Princess Carolyn tarafından üretilen yeni bir dedektif dizisi olan ‘Philbert’ in yıldızı olarak sahneye geri döndü. Ama onun şeytanları tam olarak dışarıda.

● The Good Cop – 21 Eylül

Dürüst polis Tony Jr., işinden, aşk hayatına kadar her şey hakkında babası emekli NYPD memuru Tony Sr.’dan tavsiye alır.

● Ingobernable (2. Sezon) – 14 Eylül

Emilia, ailesini yeniden birleştirme ve ülkesindeki yolsuzluğu azaltma mücadelesinde uyuşturucu kaçakçılığı imparatorluğunun liderliğini üstleniyor.

Netflix Filmleri

● Sierra Burgess Is a Loser – 7 Eylül

Liseli zeki kız Sierra, aşık olduğu oğlano elde etme umuduyla daha popüler bir kızla iş birliği yapar. Başrolde Stranger Things’de Barb’ı canlandıran Shannon Purser var.

● On My Skin – 12 Eylül

Uyuşturucuya suçundan tutuklanan Stefano Cucchi, İtalyan jandarmasının ve yozlaşmış hukuk sisteminin pençeleri arasında kalır. Gerçek olaylardan uyarlanmıştır.

● The Most Assassinated Woman in the World – 7 Eylül

1930’ların Paris’inde, Grand Guignol Tiyatrosu’ndaki ölüm sahneleriyle ünlü bir aktrist, geçmişten gelen gizemli bir sapık ve hayaletlerle savaşır.

● The Resistance Banker – 11 Eylül

İşgal altındaki Amsterdam’daki ailesini ve geleceğini riske atan bir bankacı, direnişi desteklemek için bir yeraltı bankası oluşturarak Nazi savaş makinesini yavaşlatır.

● The Angel – 14 Eylül

Mısır hükümetinde üst düzey bir görevde çalışan Ashraf Marwan, İsrail ajanı olarak çok tehlikeli bir konumdadır. Gerçek bir hikayeden uyarlanmıştır.

Netflix Belgeselleri

● Chef’s Table (5. Sezon) – 28 Eylül

Bu sezon, Philadelphia, İstanbul, Bangkok ve Barselona’da yemek kültürünü sarsan dört yenilikçi şefle tanışın.

● City of Joy – 7 Eylül

Kongo’da cinsel olarak zarar gören kadınlar, kendilerine ve güçlenme duygularını yeniden kazanmalarına yardım eden bir merkez olan City of Joy’da tedavi görmeye başlar.

● Quincy – 21 Eylül

Efsanevi müzik yapımcısı Quincy Jones’un hayatı ve kariyeri, kızı Rashida Jones’un yönettiği bu biyografik belgeselde anlatılıyor.

● Lesson from a School Shooting: Notes from Dunblane – 28 Eylül

Kasabasındaki okul saldırıya uğramış, Connecticut, Sandy Hook’tan bir rahip, benzer bir trajediyi yaşayan bir İskoç rahibi ile bağ kuruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Video