reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Türkiye

Ocak ayında Netflix Türkiye’de neler var? [Video]

Netflix Türkiye kataloğuna yeni yılda da yepyeni dizi, film ve belgeseller eklenmeye devam ediyor. Ocak ayının öne çıkan yeni yapımlarını sizler için derledik.

Netflix Orijinal Dizileri

● Titans – 11 Ocak

Batman’in eski yardımcısı Robin’in lideri olduğu bir grup genç kahraman hem içlerindeki şeytanlarla hem de suçla savaşır.

● Black Earth Rising – 25 Ocak

Kate, küçük bir çocukken Rwandan soykırımından kurtarılmıştır. Ancak geçmişin gölgesi peşini kolay kolay bırakmayacaktır.

● Sex Education – 11 Ocak

Noel temalı Nailed It! bölümleri mi? Bundan daha iyi bir hediye olamaz. Eğlenceli yemek pişirme hezimetleri ve müthiş beceriksizlikler sezonu açıldı!

● Pose – 31 Ocak

1980’lerde New York’ta geçen Pose, toplumun farklı kesimlerine ve balo kültürüne yakından bir bakış sunuyor.

● Kingdom – 25 Ocak

Ölü kral mezarından kalkar ve gizemli bir salgın yayılmaya başlar. Prens, halkını kurtarmak için yeni türde düşmanlarla mücadele etmek zorundadır.

● Grace and Frankie (5. Sezon) – 18 Ocak

Birbirinden pek haz etmeyen Grace ve Frankie, kocalarının 20 yıldır ilişki yaşadığını öğrenir ve bu şokun üstünden birlikte gelmeye karar verir.

● Unbreakable Kimmy Schmidt (4. Sezon) – 25 Ocak

Teknoloji şirketi Giztoob’un İnsan Kaynakları Müdürü olan Kimmy yeni zorluklarla yüzleşirken Jacqueline, yeni kurduğu yetenek ajansına Titus’ı da kaydediyor.

● Menajerimi Arayın! (3. Sezon) – 4 Ocak

Isabelle Huppert, Monica Bellucci ve Jean Dujardin’in rol aldığı, eğlence dünyasının tuhaflıklarıyla dolu yeni sezonda gerilim artarken, iki menajer gizli bir plan yapar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix Filmleri

● The Last Laugh – 11 Ocak

Emekli bir menajer olan Al Hart, 40 yılın ardından eski bir müşterisiyle yeniden karşılaşır ve onu yeniden sahneye çıkıp stand-up yapmaya ikna eder.

● Lionheart – 4 Ocak

Babası hastalanan Adaeze, sıra dışı amcasının da yardımıyla aile işini yürütmek ve erkek egemen bir dünyada kendini kanıtlamak zorundadır.

● Yalnız – 11 ocak

Kanarya Adaları’nın ücra bir köşesinde sörfçü Alvaro Vizcaino bir kaza sonucu kayalıklardan düşer. Ciddi bir şekilde yaralanan genç adam hayatta kalmak için savaşmalıdır.

● Revenger – 15 Ocak

En azılı suçluların tutulduğu Sura Adası’ndaki hapishaneye giden adamın bir tek amacı vardır: Ailesinin intikamını almak.

● IO – 18 Ocak

Dünya’da son hayatta kalanlardan olan bir genç kız, uzay kolonisine giden son araç onu yüzüstü bırakmadan önce zehirlenmiş gezegenini iyileştirmek için zamanla yarışır.

● Polar – 25 Ocak

Emekli olmaya karar veren bir suikastçı bu sefer hedefte kendisinin olduğunu fark eder ve sahalara geri dönüp genç katillerle uğraşmak zorunda kalır.

● Animas – 25 Ocak

Tuhaf bir kazanın ardından, en yakın arkadaşı garip davranışlar sergilemeye başlayan genç kadının dünyası, kabuslarla gerçeklerin birbirine karıştığı bir cehenneme döner.

Netflix Belgeselleri

● Massacare at the Stadium – 11 Ocak

Yıllardır Şilili protest şarkıcı Victor Jara’yı öldürmekle suçlanan Pinochet ordusu mensubu asker, kendini aklamaya çalışmaktadır.

● Fyre: The Greatest Party That Never Happeneed – 18 Ocak

Fyre Festivali, sosyetik bir adada sosyal medya ünlülerinin katıldığı lüks bir müzik deneyimi olarak tanıtıldı. Ama gerçek, bu vaatlerin çok uzağındaydı.

● Trigger Warning with Killer Mike – 18 Ocak

Düzen karşıtı bu komedi belgesel dizisinde, rapçi ve aktivist Killer Mike ile eğlenceli muhabirler toplumsal açıdan önemli konuları inceliyor.

● Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes – 24 Ocak

Ted Bundy’nin ifadelerinden oluşturulan bu sinematik otoportre ile ünlü bir seri katilin zihninden geçenlere yakından bakın.