reklamı kapat

POPÜLER

Apple

Apple’ın dikkat çekici yeni projesi yolda

Apple’ın yeni bir dizi hazırlığı içinde olduğu ortaya çıktı. Gelen bilgilere göre Apple, başrolde Jennifer Garner’ın olduğu diziyi izleyicilerle buluşturmaya hazırlanıyor.

İlk sezonun onayını alan dizinin My Glory Was I Had Such Friends adını taşıyacağı ifade ediliyor. Dizide dikkat çeken bir diğer isim ise ünlü yapımcı J.J. Abrams’ın yer alması. Dizinin prodüksiyonunu Abrams’ın şirketi Bad Robot Productions üstleniyor. J.J. Abrams ismini duymamış olanlar olabilir. Ünlü film yapımcısı J.J. Abrams’ın Alias, Lost, Fringe ve son Star Wars filmi Star Wars: Güç Uyanıyor gibi yapımların sorumlusu olduğunu belirtmekte yarar var. Amy Silverstein’ın geçtiğimiz yıl kaleme aldığı anı kitabından uyarlanacağı belirtilen dizide kalp nakliyle ikinci kez hayata dönmeyi bekleyen Silverstein’in bu süreçte yaşadıklarını anlatacak. Senaryosunu Karen Croner’ın imzasını taşıyan dizinin ne zaman yayınlanacağı ise henüz bilinmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple’ın yeni video servisi ne zaman geliyor?

Apple’ın uzun süredir dedikodusu konuşulan video servisinin 2019 yılında hizmete girmesi bekleniyor. Netflix’e rakip olmasını beklediğimiz Apple servisinde Netflix’te olduğu gibi orijinal dizilerin ve filmlerin yer alacağı belirtiliyor. Apple imzalı servisin ücretli bir üyelikle kullanıcıların karşısına çıkması bekleniyor. Apple’ın video servisiyle ilgili detaylar ne yazık ki şu an için bununla sınırlı. Servisle ilgili yeni detaylar geldiğinde sizlerle paylaşacağız, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi çekebilir

Castle Rock’tan tanıtım videosu