reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Taylor Swift Netflix

Yeni yılda Netflix’ten Taylor Swift sürprizi [Video]

Netflix 31 Aralık’ı 1 Ocak’a bağlayan gecede son yılların en sevilen şarkıcılarından Taylor Swift ile kullanıcılarına sürpriz yapmaya hazırlanıyor. Böylece yeni yıla Swift’in inanılmaz gösterilerle dolu son Amerika konserini izleyerek girmek mümkün oluyor.

Taylor Swift’in 2017 senesinde çıkarttığı Reputation albümü hem müzik hem de magazin gündemini uzun süre meşgul etti. Swift’in eski ilişkileri ve kişisel deneyimleri hakkında yazdığı şarkılar Reputation ile başka bir seviyeye ulaştı. Sevilen sanatçı medyanın kendisiyle ilgili yarattığı algı üzerine başarılı bir eleştiriye imza attı. Yazıp bestelediği yeni şarkılar en çok dinlenenler listesinde kendine yer bulmayı başardı. Bu albümün hemen ardından Amerika’da stadyum turuna başladı. “Taylor Swift reputation Stadium Tour” olarak anılan bu konserler zinciri büyük ilgi gördü. Amerika’daki son konser 60 bin kişinin katılımıyla gerçekleşti ve biletler aylar öncesinden tükendi. Amerika’daki son konserde unutulmaz sahne gösterilerinden havai fişeklere ve konuk sanatçılara kadar yok yok diyebiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Taylor Swift ve muhteşem performansı 31 Aralık Pazartesi, tüm dünyayla birlikte aynı anda Türkiye’de de yayında olacak. Bu güzel sürpriz için Netflix tarafından hazırlanan tanıtımı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.