reklamı kapat

POPÜLER

Taylor Swift sonunda merakla beklenen yeni albümünü duyurdu

Yeni şarkılarıyla her zaman müzik listelerinin zirvesinde yer alan Taylor Swift uzun bir bekleyişin ardından yeni albümünü duyurdu. İsmi Reputation olarak açıklanan bu albüm üç yıllık aranın ardından karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Üstelik albümden ilk şarkıyı dinlemek için uzun süre beklememiz gerekmeyecek!

Taylor Swift son olarak üç sene önce çıkarttığı 1989 albümüyle listeleri kasıp kavurdu. Ardından Fifty Shades Darker (Karanlığın Elli Tonu) filmi için Zayn ile birlikte I Don’t Want to Live Forever şarkısını seslendirdi. O zamandan beri sessizliğini koruyordu. Geçtiğimiz günlerde David Mueller‘e açtığı taciz davasını kazanan Swift yeniden müzik kariyerine odaklanıyor.

Aslına bakarsanız Taylor Swift‘in yeni bir albüm hazırlığı içinde olduğu bir süredir biliyordu. Ünlü şarkıcının sosyal medya hesaplarını sıfırlaması duyurunun yakın olduğunu anlamamızı sağlamıştı. Ardından bu hesaplarda gizemli videolar paylaşılmaya başlandı. Ürkütücü yılanların yer aldığı videolar Taylor Swift hayranlarının iyice meraklanmasına neden olmuştu. Sonunda beklenen açıklama gerçekleşti. Reputation albümünün 10 Kasım‘da yayınlanacağı duyuruldu.

Albüm fotoğrafı Mert Alaş ve Marcus Piggott tarafından çekilen Reputation’dan ilk parça 24 Ağustos’ta gün yüzüne çıkacak. Bu şarkının ismi ise henüz açıklanmadı. Albümün tamamını dinlemek için ise kasım ayına kadar beklememiz gerekecek gibi görünüyor.