reklamı kapat

POPÜLER

Taylor Swift: Miss Americana

Netflix’in paylaştığı Taylor Swift: Miss Americana tanıtımı [Video]

Netflix’te izleyici karşısına çıkacak olan Taylor Swift: Miss Americana belgeseli için heyecan uyandıran bir tanıtım paylaşıldı. Bu belgeselle birlikte ünlü şarkıcının hayatının görünmeyen yüzüne şahit olacağız.

Aslına bakarsanız bu Taylor Swift‘in Netflix’teki ilk belgeseli değil. Onun ilk belgeselini Aralık 2018’de Taylor Swift: Reputation Stadium Tour ismiyle görmüştük. Bu sayede Taylor Swift’in konserlerinden birine, başından sonuna kadar şahit olma fırsatı bulmuştuk. Onu Miss Americana takip ediyor. Belgesel ismini Lover albümündeki Miss Americana & the Heartbreak Prince şarkısından alıyor. Şarkıcının bir senelik medya orucunun perde arkasını ve bu süreçte yaşadığı değişimi gösteriyor. Aynı zamanda yeni albümün hazırlık çalışmaları ve yeni şarkıların nasıl yazılıp kaydedildiğini de görmemizi sağlıyor.

Taylor Swift: Miss Americana problemi

Bu belgesel aslında son zamanlarda sık sık gündeme geliyordu. Bunun nedeni ise Taylor Swift’in eski şirketi Big Machine Records‘un satılması ve şirketin yeni sahiplerinin tutumuydu. Şarkıcı, Scooter Braun ve Scott Borchetta’nın kendisine engel olmaya çalıştığını, eski şarkılarını rehin tuttuğunu ve bu belgeselde kullanılmalarının önüne geçmeye çalıştığını açıklamıştı. Sorun geçtiğimiz ay çözüldü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Taylor Swift: Miss Americana isimli bu belgesel ilk olarak 23 Ocak günü Sundance Film Festivali’nde gösterildi ve beğeni topladı. Lana Wilson tarafından yönetilen belgesel 31 Ocak‘ta hem Amerika’da vizyona girecek, hem de Netflix kütüphanesinde yerini alacak. Belgesel için paylaşılan Türkçe altyazılı tanıtımı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.