reklamı kapat

POPÜLER

Netflix

Netflix’in yılbaşına özel sürprizleri ortaya çıktı

Yılbaşı gecesi ne yapsam diye düşünüyor ve dışarı çıkmayı düşünmüyorsanız, Netflix ‘in size büyük bir sürprizi var. Yeni yıla özel pek çok özel bölüm ve yapım 31 Aralık’ta Netflix’te olacak.

The Chilling Adventures of Sabrina: Bir Kış Dönümü Masalı. Yarı cadı yarı insan Sabrina söz konusu olunca Noel özel bölümü de biraz karanlık oluyor. Greendale’de Noel zamanı cadılığın dozu yükseliyor. Tüyler ürpertici bir kış gecesi masalına hazır olun.

Taylor Swift Reputation Stadium Tour: Yeni yıla Taylor Swift ile girmeye hazır mısınız? Taylor Swift’ın çok ses getiren Taylor Swift reputation Stadium Tour kapsamındaki Dallas konseri 31 Aralık’ta Netflix ile karşımıza çıkıyor.

Fuller House: D.J. çocukları Max ve Tommy’yi Noel havasına sokmak için elinden geleni yapıyor. Dizi, dördüncü sezonu yılbaşı havasına özel bir bölümle açıyor. Netflix kullanıcılarının yeni yılına eşlik ediyor.

Nailed It! Holiday: Bu özel bölümde her şey Noel etrafında dönüyor. Bölümün adı, ‘Noel Fiyaskoları’ aslında her şeyi anlatıyor: Yarışmacılar zorlu şartlarda Noel tatlılarını yapmaya çalışıyor!

Bojack Horseman: Aslında BoJack’in Noel’e pek bir işi olmaz ama Todd elinde devasa bir şeker külahı ve eski bir Horsin’ Around Noel özel bölümüyle gelince işler değişiveriyor.

Neo Yokio: Pink Christmas. Neo Yokio şehrinin sosyetesinin kutlaması işte böyle olur! Hediye çekilişi, teyzesi Angelique’in ziyareti ve baş düşmanı Arcangelo’nun Noel komplosuyla aynı anda başa çıkmaya çalışan Kaz’ın Noel’i pek de iyi geçmez. Japon Amerikan ortak yapımı anime diziye sesleriyle hayat verenler arasında Jaden Smith ve Jude Law da var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Yeni yılda Taylor Swift’in Netflix sürprizi