reklamı kapat

POPÜLER

Zac Efron Wolverine

Zac Efron’u Wolverine’e dönüştürdüler

Hugh Jackman Wolverine karakterine veda ettiğinden beri bu rolü üstlenecek yeni ismin kim olacağı merak ediyor. Hazırlanan son çalışma ise Zac Efron‘u Logan olarak karşımıza çıkartıyor.

Aradan geçen 17 senenin ardından Hugh Jackman‘dan başka birini Wolverine olarak hayal etmek neredeyse imkansız. Fakat her geçen gün yeni bir isim X-Men‘in en popüler karakterine hayat vermek istediğini açıklıyor. Örneğin Scott Eastwood hayalindeki çizgi roman karakterinin kesinlikle Logan olduğunu açıklamıştı. Ancak son olarak Keanu Reeves ismi gündeme geldi. Tecrübeli oyuncu kendisine yöneltilen soru üzerine Batman yerine Wolverine olmak isteyeceğini açıklamıştı. Onun bu yorumunun ardından bazı hayranlar Zac Efron ismini gündeme getirmeye başladı. Hayran çalışmalarıyla adından söz ettiren BossLogic ise hemen bu tercihi bir çalışmayla taçlandırdı.

Zac Efron‘u Wolverine’e dönüştüren çalışmada ilk göze çarpan vücudundaki kurşun yarası izleri oluyor. Pençeleri, saç ve sakalıyla gerçekten Wolverine’i andırıyor. Fakat yüzünün durduğu açı yüzünde Efron gerçekten bu rolü üstlenmek için uygun mu diye çıkarım yapmak pek mümkün olmuyor. Buna rağmen BossLogic’in bu çalışmasının ardından Zac Efron’un ismi Wolverine’le birlikte anılmaya başlanacak, buna eminiz. Bakalım genç oyuncu bu role sıcak bakacak mı?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Replicas fragmanı