reklamı kapat

POPÜLER

Zac Efron Green Lantern

Zac Efron Green Lantern olarak nasıl görünür?

DC sinema evreni geçişli söylentilerle gündeme gelmeye devam ediyor. Son iddialar ise Zac Efron ve Green Lantern projesi etrafında şekilleniyor.

Bildiğiniz gibi Warner Bros stüdyoları DC çizgi roman uyarlamalarına devam ediyor. Konuşulan projelerden biri de Green Lantern Corps. filmi. Fakat bu projeye dair hala somut bir adım atılabilmiş değil. En büyük eksik ise Hal Jordan ve John Stewart karakterlerine kimin hayat vereceği. Bu noktada şimdiye kadar sayısız isim gündeme geldi. Kimileri rollere çok yakıştırıldı, kimileri “inşallah söylenti gerçek değildir” dedirtti. Söylenti dalgasında sıra Zac Efron’a gelmiş gibi görünüyor. Son zamanlarda onun Hal Jordan karakterine hayat vereceği konuşuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hazırladığı hayran çalışmalarıyla adını sık sık andığımız BossLogic bu konuya da el attı. Green Lantern söylentilerinin ardından Zac Efron’u Hal Jordan’a dönüştüren bir çalışma hazırladı. Böylece Zac Efron DC’nin en güçlü kahramanlarından birine dönüşüyor. Çalışmadaki versiyonun yüz hatları biraz Jensen Ackles’ı da andırıyor. Fakat ortaya çıkan sonuç hiç fena görünmüyor. Bakalım Efron ve Warner Bros stüdyoları ortaya çıkan bu çalışmadan sonra harekete geçecek mi?

 

View this post on Instagram

 

Green Lantern rework with @zacefron

A post shared by Bosslogic (@bosslogic) on

İlginizi çekebilir

Shazam fragmanı